Noro Mészároš (zdroj: Televízia SENZI)

Po tom ako v máji 2016 televízia Senzi informovala o prebiehajúcom rebrandingu a majetkových zmenách, kedy televízia JOJ odpredala svoj 50%-ný podiel a zakladateľ TV Senzi režisér Peter Núňéz vlastní 100%-ný podiel, zmenilo sa vedenie televízie a do čela sa dostal moderátor a bývalý hovorca televízie Senzi Noro Mészároš.

Noro Mészároš moderoval v televízii Senzi reláciu Hráme na želanie a neskôr pôsobil aj ako jej hovorca a od júla prebral vedenie televízie.

Pôsobí ale aj ako manažér speváčky Evy Mázikovej, hudobnej skupiny The Backwards, ktorá interpretuje The Beatles a projektu ABBA Show, je majiteľom agentúry VIPmedia.

V minulosti pôsobil, ako uvádza stránka Moderátor.sk, v televízii VTV, neskôr ako moderátor relácie Teleráno v televízii Markíza, vo viacerých rádiách v Čechách a na Slovensku, napr. v rádiu Zlín, v rádiu Rockmax, v rádiu Twist, Music rádiu, Rádiu Forte, alebo v rádiu Aligator.

„Aktuálne televízia pod vedením Mészároša posilňuje svoje obchodné oddelenie a pripravuje sa na svoju modernizáciu. Cieľom všetkých aktivít má byť posilnenie značky na trhu, ale aj rozšírenie pokrytia. Tvár televízie sa bude aj naďalej vyvíjať,“ uviedla televízia SENZI.

Mészároš ako nový šéf televízie pripravuje zmeny, ktoré by mali zatraktívniť program i grafiku vysielania.

Televízia rokuje o možnostiach rozšírenia pokrytia v sieti pozemných vysielačov, v súčasnosti je v ponuke UPC, Telekomu – Magio, Orange, Antik, Satro, ale i na piatych satelitných platformách Magio, Digi, FreeSat, AntikSat a Flix.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu