ČSOB v najnovšej digitálnej kampani hľadá ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať. Spolu s reklamnou agentúrou TRIAD Advertising pre nich pripravila tréningovú facebookovú aplikáciu Buďte Smart.

Nová digitálna kampaň ČSOB od TRIAD Advertising Buďte Smart - obr.1

Aplikácia vznikla ako súčasť online podpory kampane SmartÚčet, novej ponuky od ČSOB. Je koncipovaná ako hotové „ready to use“ riešenie pre klienta, ako využívať nový účet od ČSOB naplno hneď od jeho zriadenia. Ponuka totiž v sebe spája okrem osobného účtu podľa vlastného výberu aj smartfón spolu s inštalovanou aplikáciou ČSOB SmartBanking.

„Pri tvorbe aplikácie sme sa inšpirovali aktuálnym trendom logických aplikácií, akými sú Elevate, Peak či Fitbrain. Ich cieľom je precvičovať vaše schopnosti, klásť vám prekážky a dosiahnuť, aby ste vo finále prekonávali samých seba. Jednoducho povedané – aby ste boli SMART. Preto sa nám zdalo napojenie na produkt ideálne,“ hovorí Martin Woska, creative & strategy director v TRIAD Advertising.

„Aplikácia Buďte Smart nám s produktovou ponukou SmartÚčet sedela nielen svojím názvom, ale najmä jej nosnou ideou. Snaha zlepšovať sa, vedieť skĺbiť viaceré danosti a vďaka tomu si uľahčiť život je presne to, čo klientom prinášame v ponuke SmartÚčet. Kombinácia účtu, ku ktorému rovno patri aj smartfón s inštalovanou bankovou aplikáciou, prináša klientom nielen komfort, ale aj hodnotu, ktorú ostatné banky štandardne neponúkajú,“ povedala o návrhu hry Andrea Király, riaditeľka odboru komunikácie ČSOB.

Cieľom aplikácie Buďte Smart je pretrénovanie vášho mozgu a každodenné zlepšovanie v troch oblastiach: rýchločítanie, krátkodobá pamäť a riešenie problémov.

Rychločítanie je založené na schopnosti porozumieť textu, ktorý sa vám zobrazuje po jednom slove, vždy pri rozdielnej rýchlosti. To, či ste porozumeli, preverí otázka na záver. Riešenie problémov je vec rýchlosti rozhodovania v určitom vymedzenom čase. Za každé vaše správne rozhodnutie sa body prirátavajú, za každé nesprávne rozhodnutie odrátavajú. Krátkodobá pamäť je najťažšou z oblastí – na pár sekúnd sa vám ukážu mená a tváre, úlohou je správne ich priradiť.

Aplikáciu si môžete vyskúšať  > tu

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu