Nový blog prináša posledné novinky o značke, zaujímavé a exkluzívne informácie, fotky či videá – to všetko a ešte viac na jednom mieste.

Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen, spustil ďalšiu formu komunikácie so zákazníkmi >>„Das Auto. Blog“.

Po februárovom uvedení internetového newslettra „Das Auto. Novinky“ a aprílovom uvedení tlačeného magazínu „Das Auto. Magazín“ je „ „Das Auto. Blog“ ďalšou, novou, formou systematickej komunikácie.

Jeho obsah tvoria sústredené informácie z novinárskych prezentácií modelov Volkswagen od začiatku roka 2014, či už publikovaných v tlačených a elektronických médiách, taktiež novinárske testy, ako aj rozličné zaujímavosti a informácie zo sveta značky Volkswagen.

Informácie sú na blogu zoradené chronologicky, ale rovnako je možné aj ich triedenie a filtrovanie podľa obsahu (napr. modely, štúdie, atď.). Obsah dopĺňajú aj multimediálne komponenty ako videá.

V budúcnosti pribudnú pohľady „do kuchyne“ značky Volkswagen – unikátne, bežne verejne nedostupné informácie zo špeciálnych interných podujatí Volkswagen AG.

„Firmený blog je isto veľmi zujímavá forma ako oživiť komunikáciu s konkrétnou cieľovou skupinou, s fanúšikmi značky. A ak im bude prinášať jedinečné a špecifické informácie, kľudne i v neformálnejšom štýle, a budú to informácie ktoré inde nenájdu, bude blog naisto úspešnou formou, ktorá efektívne doplní komunikáciu značky VW na našom trhu“, doplnil Michael Gold, redaktor nášho portálu.

Volkswagen - Das Auto. Blog
Ukážka titulky blogu Das Auto

 

Zdroj: Volkswagen/Porsche Slovakia

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu