V meste sa objavili nové reklamné pútače na kolesách, tzv. promobike. Na Slovensku sú novinkou a vyzerá to, že budú mať úspech, hlavne v letných mesiacoch, predpokladáme.

Promobiky si  nachádzajú svoje miesto na outdoorovom trhu. Výhodou tohto typu nosiča outdoorovej reklamy je aj to, že promobike sa dostane aj na miesta, kam iná reklama nesmie, napríklad do centra historického jadra miest. Táto forma reklamy je tiež často spojená s rozdávaním vzoriek, či darčekov potenciálnym zákazníkom. Púta tak ešte vo väčšej miere pozornosť recipienta, ako iné tradičné formy outdoorovej reklamy.

Nová forma outdoor reklamy u nás - Promobike -Towerrunning

 

Ako nás informovali v spoločnosti Keis Media Bratislava, ktorá túto službu poskytuje, s veľkou radosťou a hrdosťou môžu konštatovať, že promobiky si za prvých 5 týždňov poctivo odjazdili, dokonca  sa doslova nezastavili a mali veľký úspech.

Totiž už počas prvých týždňov promobiky dokazovali svoju jedinečnosť a všestrannosť. Boli nosným produktom v kampaniach  pre viacerých klientov, napríklad iStores, FIT UP, Marina Rinaldi , ale aj pre obchodné centrum CENTRÁL.

Promobiky jazdili nielen v Bratislave, ale aj v Trnave, Nitre, Banskej Bystrici, Košiciach a jazdili nielen cez deň, ale aj večer a kampane boli skombinované s hudobnými vstupmi, ale aj so samplingom, teda rozdávaním vzoriek produktov, letákov a darčekov.

Nová forma outdoor reklamy u nás - Promobike - City Downhill

Podporili aj také športové podujatia, ako CITY DOWNHILL 2014, TOWERRUNNING EUROPEAN 2014 a boli súčasťou kampaní na kultúrne akcie LETNÉ SHAKESPEAROVSKÉ SLÁVNOSTI 2014, FUN RADIO DOHODA a pozývali aj k oddychu na UFO pláži.

Celoslovenské pokrytie promobikami zabezpečuje spoločnosť Keis Media Bratislava, ktorá svojim klientom ponúka 20 ročné skúsenosti s poskytovaním špičkového servisu v outdoorovej reklame, keďže si ju založili ľudia, ktorý predtým pôsobili  v outdoor agentúre akzent media.

Čerstvo, od 2. júla Keis Mediu nájdete aj na facebooku, kde pravidelne informujú o svojich aktivitách.

Michael Gold

Zdroj: Keis Media Bratislava

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu