Online banka Zuno, jediná banka bez kamenných pobočiek na Slovensku a v Českej republike, prichádza s novou kampaňou na spotrebný úver. Zameriava sa na výhody pôžičky Plus, ktorá garantuje flexibilitu pri splácaní, predčasné splatenie zdarma a výhodné poistenie.

Televízne spoty vizuálne aj tematicky nadväzujú na poslednú kampaň z prostredia wellness a budú bežať tri týždne od pondelka 3. novembra v televízii JOJ a JOJ PLUS.

Kampaň bude podporená bannermi, PPC, mailingom a komunikáciou v oblasti public relations a na sociálnych médiách. Bude pre ňu tiež vytvorená špeciálna landing page, na ktorej sa klienti dozvedia všetky potrebné informácie o pôžičke Plus.

Kampaň vytvoril interný tím Zuno v spolupráci s agentúrami Ponyhouse (content marketing) a Black Apple (public relations).

Nová kampaň pre ZUNO od agentúr Ponyhouse a Black Apple
Pôžička Plus s extra službami navyše je určená tým, ktorí si so svojím úverom nechcú robiť starosti. Kampaň na pôžičku Plus komunikuje hlavné výhody extra balíčkov služieb, ktoré klienti môžu dostať k pôžičke.

Tohtoročný Meetup privíta Erica Reissa, Slovensko zastúpi Bohdan Fedor zo Zuno-Bohdan Fedor-ZUNO
Bohdan Fedor

„Počas splácania pôžičky sa môžu klienti ocitnúť v rôznych životných situáciách. Sú to okolnosti, ktoré sa nedajú predvídať dopredu. Preto sme sa rozhodli, že pri pôžičke Plus ponúkneme balíček služieb, vďaka ktorému budú mať celé splácanie pod kontrolou. Chceme dokázať, že našich pôžičiek sa nemusia báť, pretože so Zuno ich nepríjemné prekvapenia jednoducho nečakajú,“ hovorí šéf marketingu Zuno, Bohdan Fedor.

Online banka Zuno vznikla na Slovensku v roku 2010, v polovici roka 2011 ju nasledovala Česká republika. Patrí medzi vôbec prvé online banky pôsobiace v regióne strednej a východnej Európy. Ako jediná na Slovensku a v Česku nedisponuje žiadnymi fyzickými pobočkami, funguje výlučne online.

Počas takmer 4 rokov sa zo start-up spoločnosti stala online bankou s 245 000 klientmi, ponúkajúca široké portfólio produktov (bežný účet s debetnou kartou, sporiaci účet, online pôžičku, refinancovanie a konsolidáciu, kreditnú kartu alebo kontokorent).

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu