Skutočný príbeh malého Coltona sa dočkal aj úspešného filmového spracovania. Vo svete kníh sa jedná o druhé vydanie knihy pod názvom Nebo nie je výmysel, ktorá vychádza prí príležitosti uvedenia rovnomenného filmu do našich kín. Filmová premiéra bude 30.10. a kniha vychádza už dnes.

PREBAL_Nebo nie je vymysel_filmova.inddV 21. storočí William Paul Young ako prvý literárne stvárnil stretnutie človeka s Bohom, čím si získal obdiv čitateľov na celom svete. Podobný príbeh nájdeme aj v knižke Nebo nie je výmysel. Rozpráva ho štvorročný Colton tak úprimne a samozrejme, že mu nemôžete neveriť.

Keď malý Colton vyviazol zo zápalu slepého čreva, celá rodina jasala nad jeho zázračným uzdravením. Nikto však ani len netušil, aký príbeh sa v najbližších mesiacoch začne vynárať v chlapcových spomienkach – príbeh krásny a nezvyčajný o ceste do neba a naspäť.

Len štvorročný Colton vyrozprával rodičom, ako počas operácie opustil vlastné telo, a dokázal, že neklame, keď presne popísal, čo robili v inej časti nemocnice, kým on ležal na operačnom stole. Vylíčil, ako navštívil nebo, opakoval slová ľudí, ktorých tam stretol, hoci predtým ich nikdy nevidel, ba dokonca spomenul udalosti, čo sa stali dávno predtým, ako prišiel na svet. Navyše ohromil rodičov opismi a záhadnými podrobnosťami o nebesách, presne tak, ako to stojí v Biblii, hoci nevedel čítať.

Sila  príbehu zaujala aj režiséra Randalla Wallacea, ktorý podľa knižnej predlohy natočil film. Film zarobil už 85 miliónov dolárov a jeho návštevnosť neklesá. Na Slovensku ho začnú premietať 30. októbra.

A tu si pozrite filmový trailer:

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu