Microsoft dnes oznámil dostupnosť Lumia 930 s operačným systémom Windows Phone 8.1 na Slovensku. Zariadenie v sebe integruje to najlepšie z Microsoftu a Lumie a prináša do smartphonov najlepšie video a foto funkcie.

Lumia 930 obsahuje bohatú ponuku aplikácií a služieb, prináša kvalitný dizajn s kovovými detailmi a novými živými farbami. Celý obsah, ako sú fotky, videá alebo dokumenty, synchronizuje medzi Windows Phone, PC, tabletom a prístrojmi Xbox.

 

Jasný 5“ full HD OLED displej vám umožní sledovať vaše obľúbené seriály, filmy alebo videoklipy za každých svetelných podmienok, a vďaka 2 420mAh batérii a vstavanému bezdrôtovému nabíjaniu sa nemusíte báť, že by vám došla energie.

Vďaka špičkovému 20Mpx fotoaparátu s optickou stabilizáciou obrazu a vysoko kvalitnou optikou ZEISS je zaznamenávanie dôležitých momentov a ich opätovné prežívanie jednoduché a zábavné.

Nová NOKIA Lumia 930 je dostupná už aj na Slovensku - 2S vylepšenou funkciou Nokia Camera a Living Images môžete do statických snímok pridať pohyb a emócie, zatiaľ čo aplikácie ako Nokia Storyteller, Nokia Creative Studio alebo Nokia Refocus vás nechajú prejaviť ešte viac kreativity.

Štyri mikrofóny a funkcia Rich Recording dovolujú nahrávať prostredníctvom Lumia 930 video s rozlíšením HD a neuveriteľným smerovým audiom. Lumia 930 tiež podporuje nahrávanie i prehrávanie priestorového zvuku.

Štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na frekvenciu 2,2 GHz zaisťuje dostatočný výkon napríklad pre hranie Xbox hier alebo fotenie, nakrúcanie a spracovanie videa.

Vstavaný pohybový senzor SensorCore vďaka nízkej spotrebe umožní využívať rôzne fitness aplikácie, ako je napríklad Bing Health and Fitness, bez toho, aby sa používateľ musel strachovať o výdrž 2 040mAh batérie.

Ďalšie funkcie zahrňujú napríklad notifikáciu prostredníctvom Centra Akcií, sadu funkcií, Microsoft Enterprise Feature Pack, Microsoft Office, OneDrive, Nokia Camera, HERE Mapy a Drive+. Všetky robia z Lumia 930 skvelé zariadenie pre prácu i zábavu.

“V dnešnom svete sociálnych sietí je nahrávanie a zdieľanie fotografií a videa omnoho dôležitejšie než kedykoľvek predtým,” hovorí Lukáš Křovák, manažér divízie Windows spoločnosti Microsoft a dodáva:  “Lumia 930 perfektne spája to najlepšie z Microsoftu a Lumie a prináša takú kvalitu fotiek a videa, aká doteraz nebola na smartphonoch.“

Lumia 930 bude dostupná na Slovensku vo voľnom trhu a u operátorov v širokej škále farieb vrátane žiarivo oranžovej, zelenej, čiernej a bielej za odporúčanú maloobchodnú cenu 549 eur.

Nová NOKIA Lumia 930 je dostupná už aj na Slovensku - 3

[message_box title=“Najdôležitejšie technické špecifikácie – NOKIA Lumia 930:“ color=“red“]

  • Operačný systém – Windows Phone 8.1
  • HERE služby – Bezplatné celosvetové HERE Mapy a HERE Drive+; Bezplatné HERE Transit dostupné v Obchode
  • Displej – 5” Full HD OLED, 1 920 × 1 080; 441ppi; 16:9; Vyrezávané Gorilla Glass 3; trojstĺpcová domovská obrazovka, čitateľnosť na priamom slnku, Super Sensitive Touch na ovládanie v rukaviciach
  • Batéria – 2 420 mAh batéria, integrované bezdrôtové nabíjanie
  • Procesor – 2.2 GHz štvorjadrový Qualcomm Snapdragon 800 procesor
  • Hlavný fotoaparát – PureView 20 Mpx so stabilizátorom Optical Image Stabilization, rozlíšenie: 1 920 × 1 080. Vrátane funkcie Nokia Camera. Dvojitý LED blesk, optika ZEISS
  • Predný fotoaparát – HD 1,2 Mpx širokouhlý
  • Pamäť – 2 GB RAM, 32 GB interné úložisko; 7 GB cloudového úložiska OneDrive zadarmo[/message_box]Nová NOKIA Lumia 930 je dostupná už aj na SlovenskuZdroj: AC&C Public Relations

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu