Nová záhrada nadväzuje na dlhoročný úspech jednej z najúspešnejších relácií televízie JOJ Nové bývanie. Hlavnými protagonistami projektu sú televíznym divákom dobre známi špecialisti – záhradný architekt Martin Čurda a skúsený realizátor záhrad František Laššák. Nová relácia odštartuje už v sobotu 4.apríla o 18-tej hodine a nahradí tak reláciu o varení Fajnšmeker, ktorú diváci uvidia v sobotu 28. marca o 18:20hod naposledy.

Nová relácia televízie JOJ Nová záhrada odštartuje už 4. apríla - titulka
Záhradný architekt Martin Čurda (vpravo) a realizátor záhrad František Laššák (zdroj foto: JOJ Group)

Záhradný architekt Martin Čurda a realizátor záhrad František Laššák spolu so svojím tímom dokážu divákov naučiť, ako si možno prerobiť nielen záhradu, ale aj terasu, dvor či ovocný sad. Isto ich poznáte z relácie „Hurá do záhrady“, ktorú ste mohli sledovať na RTVS. Tím bude posilnený aj o záhradnú dizajnérku Martu Salaiovú.

Pri vytváraní záhrady je dôležité, aby vyzerala dobre v každom ročnom období a aby bola zhmotnením predstáv a potrieb majiteľa. Skúsenému tímu „Novej záhrady“ stačia dva dni na to, aby urobil hoci aj zo spustnutého dvora krásne miesto pre oddych a zábavu.

Nová záhrada nie je iba magazín pre záhradkárov, hoci sezónne rady a tipy v nej tiež budú mať svoje miesto. Diváci každý týždeň uvidia profesionálov plniacich jedinečné zadanie. Tím Martina Čurdu nenecháva nič na náhodu, každý krok realizácie konzultuje s priateľmi a príbuznými budúcich majiteľov, ponúka počítačové vizualizácie a dôležitým prvkom sú aj finančné možnosti a cenová kalkulácia.

Nová záhrada je vždy aj veľkou výzvou, pretože prezentácia novovytvorenej záhrady jej majiteľovi až po dvoch dňoch práce ukáže, či sa zadanie podarilo, alebo nie. Nová relácia televízie JOJ štartuje už čoskoro, v sobotu 4. apríla o 18-tej na JOJke.

„Páčia sa nám krásne veci. Máme radi svoju prácu a nachádzame funkčné riešenia“, hovoria Martin Čurda a Fero Laššák, tvorcovia relácie Nová záhrada.

Nová relácia televízie JOJ Nová záhrada odštartuje už 4. apríla - obr.2
Martin Čurda (vpravo) a Fero Laššák, tvorcovia relácie Nová záhrada (zdroj foto: JOJ Group)

logoZAHRADA_green

[message_box title=“““ color=“red“]

Vizitka novej relácie Nová záhrada:

žáner: lifestyle reality
runtime: 45´
produkcia: TV JOJ, Awis/Vision Film
moderátori:
Martin Čurda – záhradný architekt
František Laššák – záhradný dizajnér
vysielanie: každú sobotu od 4.4. o 18:00 na JOJke[/message_box]

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu