Rada pre rozhlasové a televízne vysielanie udelila v Českej republike minulý týždeň spoločnosti S&P Broadcasting licenciu na vysielanie novej televíznej stanice Kutil TV.

logo tv kutil

Kutil TV je jedinečná lifestylová televízna stanica s „DIY“ (Do It Yourself) alebo ,,Urob si sám“ programom v Českej republike a na Slovensku. Vysielanie by mala zahájiť v najbližších mesiacoch. Stanica rozšíri portfólio spoločnosti S&P Broadcasting, ktorá aktuálne vysiela obľúbené Mňam TV a Mňau TV.

Hlavnou myšlienkou stanice Kutil TV je dať veciam druhý dych, druhú šancu. Každý z nás má doma veľa vecí a výrobkov, ktoré už doslúžili. Moderný prístup je však recyklácia, opakované využitie, vylepšenie a vytvorenie si útulného domova.

Pre mužských divákov sú pripravené programy z dielne, auto-moto i praktické rady pre dom, záhradu a chalupu. Home Decor, záhradkárčenie, návody na styling domova zase určite zaujmú ženy, ktoré rady tvoria a chcú mať útulný a štýlový domov.

Diváci sa môžu tešiť na relácie s českými tvárami i nové premiérové programy zo zahraničia. Program ponúkne každodennú pestrú paletu nápadov, trikov a postupov, ako si dotvoriť svoj domov nevšednými a jedinečnými kúskami.

,,Kutil TV bola v plánovanom portfóliu úzko tematických televíznych staníc jasnou voľbou. Na základe prieskumu a aktuálnych online trendov sú DIY projekty mimoriadne obľúbené. Pre divákov máme už aj prvú tvár stanice, pravého kutila, Pepu Libického. Kutil TV v budúcnosti mediálne pokryje oblasť televízneho, internetového vysielania i printových médií,“ avizuje Pal Milkovics, CEO spoločnosti S&P Broadcasting.

S&P Broadcasting a.s. je producent a poskytovateľ televízneho vysielania a mediálnych služieb na českom a slovenskom trhu. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a vlastní licencie televíznych staníc Mňam TV, Mňau TV a Kutil TV.

PR aktivity na Slovensku i v Českej republike zabezpečuje pre TV Kutil agentúra PR.Konektor.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu