JOJ Cinema logo
zdroj: JOJ Group

Nová filmová stanica JOJ Cinema v pondelok 22. júna pribudla aj do plateného štvrtého multiplexu spoločnosti Towercom s názvom Plustelka.

Nová filmová stanica JOJ Cinema odštartovala svoje vysielanie v pondelok 15. júna v ponuke operátorov Skylink, ANTIK Telecom, CentroNet a KTR.

V pondelok 22. júna, pribudla siedma stanica televíznej skupiny JOJ do DVB-T ponuky spoločnosti Towercom, konkrétne do plateného štvrtého multiplexu s názvom Plustelka.

V najbližších týždňoch až mesiacoch pribudne JOJ Cinema postupne do portfólia ďalších českých a slovenských káblových či satelitných operátorov.

Nová filmová televízia JOJ Cinema prináša bohatý program pre všetkých fanúšikov kinematografie, aj pre celé rodiny. Stanica divákom ponúka exkluzívne slovenské a české televízne premiéry filmov a desiatky známych a celosvetovo úspešných kinohity.

Akvizície všetkých žánrov – akčné, komediálny, krimi, dramatické, hororové, muzikálové či životopisné – vysiela JOJ Cinema 24 hodín denne, v natívnom HD alebo SD rozlíšení, s dabingom, ale aj vo zvukovom režime DUO. Ide o platenú stanicu, ktorej najväčším benefitom pre divákov je, že filmy nie sú prerušované reklamou.

  • Nový filmový kanál pre všetkých fanúšikov kinematografie, aj pre celé rodiny
  • Najnovšie filmové kinohity a exkluzívny česko-slovenské televízne premiéry
  • Globálne najúspešnejšej filmové akvizície všetkých žánrov
  • Filmy neprerušované reklamou, v HD kvalite i s DUO režimom

 

 

Sledujte nás aj na Facebooku

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu