Tino Čikovský začínal ako žurnalista v Roľníckych novinách, keď sa presťahoval z Košíc do Bratislavy dotiahol to až na pozíciu komentátora denníka N.

V diskusii pod názvom Havranov Kabaret bol Čikovský hosťom novinára Michala Havrana v košickej Tabačke Kulturfarbik a zdôveril sa so svojím problémom nadmerného užívania alkoholických nápojov. V Bratislave, si podľa vlastných slov po príchode z Košíc, obľúbil kaviareň Kút na Zámočníckej ulici.

„Bol som v Košiciach, bol som veľmi šikovný, pracovitý človek, akurát keďže som bol nedocenený, keďže v tej Bratislave ľudia malo pracujú a sú docenení, sú novinári, ja som bol tiež novinár, robil som pre Trend, ale moje články boli na zadných stranách a nie na predných, aj keď som písal výborne, tak som začal potom veľa piť alkohol, samozrejme na vine som nebol ja že som pil alkohol, ale Bratislavčania,“ zdôveril sa v diskusii o svojich novinárskych začiatkoch terajší novinár denníka N Tino Čikovský.

V diskusii pod názvom Havranov Kabaret bol hosťom novinára Michala Havrana aj neúspešný herec Ľubomír Bagin a.k.a Ludwig, ktorý je známy z relácie RTVS Pošta pre teba.

Ale poznáte ho aj „z rôznych bratislavských podnikov, kde si on veľmi rád k vám prisadne a veľmi rád odíde ešte pred tým, ako sa platí,“ predstavil ho Michal Havran.

V Havranovej show v košickej Tabačke bol Ludwig, ako hosť predstavený ako idiotský, podľa vlastných slov arogantný, t.j. „klasický bratislavčan“. Témou diskusie bol vzťah Košičania vs. Bratislavčania.

Pozrite si záznam show v televízii SME:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu