Mediálny portál Omediach.com, ktorý pravidelne zverejňuje nekvalitný content, tentoraz zverejnil v sekcii Marketing reklamný rozhovor s politikom Jurajom Drobom, zároveň je na webe Omediach.com i bannerová reklama tohto politika, ktorý sa opätovne pokúša uspieť v politickom súboji a kandiduje na župana Bratislavského samosprávneho kraja.

Portál Omediách.com vlastní novinárka Miroslava Kernová, s ktorou ukončili v minulosti pracovný pomer viaceré médiá, medzi inými týždenník Trend (Mediálne.sk), alebo denník SME, na naše otázky prečo článok nie je riadne označený, ako reklamný článok, a aké sú podmienky spolupráce, nereagovala.

Novinár Tomáš Czwitkovics, ex-šéfredaktor portálu Mediálne.sk v minulosti uviedol vo svojom článku, o portáli Omediach.com, že „láka na clickbaity či s médiami absolútne nesúvisiace témy skopírované z PR správ…“

Czwitkovics ďalej upozorňoval i na to že web Omediach.com publikuje „priehrštie promo článkov pre Denník N bez toho, aby autorka čo len raz uviedla, že je nepriamo – cez výplatu manžela pracujúceho v týchto novinách – tiež jej chlebodarcom. > Čítaj viac.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu