Česko-slovenská platforma Skylink spustila od stredy 15. októbra novú službu Filmbox Live, ktorá umožní všetkým predplatiteľom balíčka Mixbox a Komplet získať zadarmo prístup k stovkám filmov a živému vysielaniu programov Filmbox a to všetko prostredníctvom počítačov, mobilných zariadení alebo smart TV.

Služba Filmbox Live umožňuje sledovať filmy, seriály, plus živé vysielanie programov Filmbox. Prístupové údaje pre registráciu na stránke www.filmboxlive.sk si môže každý užívateľ balíčka Mixbox a Komplet nájsť na hlavnej stránke svojho účtu v Zákazníckej zóne Skylink.

Súčasne balíček Mixbox mení počet vysielaných programov a cenu z 9,60€ na 4,99 € mesačne (súčasným predplatiteľom adekvátne predĺžime predplatné prepočtom z pôvodnej ceny). Balíček Mixbox sa zúži o programy EroX HD, 360 TuneBox a FashionBox. Naopak erotický program EroXXX bude namiesto v SD vysielať v HD kvalite. Balíček Mixbox bude obsahovať 6 programov z čoho 4 budú v HD kvalite. Tá ponúka až päťkrát ostrejší obraz ako štandardné SD vysielanie. Užite si dokonalú ostrosť obrazu a vychutnajte si úžasné detaily pri sledovaní vašich obľúbených dokumentov a filmov!

Užívatelia balíčka Mixbox o svoje programy však  neprídu a celé portfólio programov nájdu online na Filmbox Live. Dokonca budú môcť sledovať aj niektoré programy, ktoré doteraz nemali v ponuke. V archíve  Filmbox Live  nájdete stovky filmov, online vysielané programy Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Family, Filmbox Extra, Filmbox HD, Docubox HD, Fightbox HD, FashionBox HD, Fast&Fun Box HD, Filmbox Arthouse a 360 Tunebox.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu