Novinky

6. júla 2017

od dnes používame nové logo pre mediawatch.dog

Nové logo je identické s logom druhého nášho projektu mediahub.sk, ktoré používame už od začiatku roku 2016, pre mediawatch.dog bude ale v červenom, nie modrom prevedení. Logo pre nás vytvoril grafik Dávid Ješš, ktorý pre nás už vytvoril napríklad grafiku e-magazínu M.info.

 

12. júna 2017
redizajnovali sme náš web :)

pred redizajnom:

7. marca 2017
Náš šéfredaktor Marián Luha, pred niekoľkými dňami slávil narodeniny a z ničoho nič si zmyslel, že náš portál MWD bude mať nové logo. Sadol si za notebook a spravil toto. Čo naň poviete? Píšte nám svoje názory na e-mail redakcia@mediawatch.dog. Ďakujeme!

25. januára 2017
Redizajnovali sme logo portálu Spoty.mediawatch.dog. Autorkou nového loga je výtvarníčka Silvia Kováčová:

logo Spoty.mediawatch.dog

29. decembra 2016
Spustili sme nový portál plný reklamných spotov! Spoty.MediaWatch.Dog

Na sklonku starého roka sme pre fanúšikov reklám pripravili prekvapenie. Vo štvrtok 29. decembra sme spustili nový portál s galériou reklamných spotov > www.spoty.mediawatch.dog

spustili-sme-novy-portal-plny-reklamnych-spotov-spoty-mediawatch-dog
titulka Spoty.MediaWatch.Dog, 29.12.2016

Postupne budú na web pribúdať nové reklamy členené prehľadne v kategóriách, ako napríklad Drinks, Automotive, Technology, Finance, Food, Fashion, Christmas, či Public interest.

Ak chcete, môžete nám novú reklamu zaslať aj vy. Pošlite ju prostredníctvom formulára, alebo e-mailu a nezabudnite pripojiť link na YouTube, alebo Vimeo, informácie o tvorcoch spotu, vizitku kampane, či zaujímavé informácie, ako spot vznikal.

Spoty môže nahrávať ktokoľvek, reklamné agentúry i čitatelia.

24. novembra 2016
Práve sme zavŕšili rebranding Masmediálne.info na MediaWatch.Dog.

2. októbra
Pozrite si víťazný návrh nášho nového loga, vyberali sme spomedzi grafických návrhov od piatich autorov, najlepšie logo navrhla výtvarníčka Silvia Kováčová:
PDF_mediawatch_červená_čierna

13. septembra
Pozrite si náš animovaný spot. Animáciu a grafiku robili BeWise, ideu vymyslel Marián Luha z MediaWatch.Dog spolu s BeWise:

 

29. augusta 2016
Spustili sme rebranding Masmediálne.info na MediaWatch.Dog, posilnili sme redakciu, predstavíme nové logo s buldogom a asi 13. septembra odštartujeme aj marketingovú kampaň, ktorá bude zahŕňať vtipné animované video, samozrejme tiež s buldogom :) A zhruba koncom novembra Masmediálne.info nadobro zmizne a nahradí ho MediaWatch.Dog.