Online banka Zuno, jediná bez fyzických pobočiek v Česku a na Slovensku, dáva v novej kampani návod, ako si jednoducho a rýchlo splniť jedno novoročné predsavzatie. Garantuje výrazné zníženie úrokovej sadzby pri refinancovaní nevýhodnej pôžičky.

Napríklad starý úrok so sadzbou do 11,49 % spadne až na neuveriteľných 6,9 % ročne. Všetko ide samozrejme online, bez návštevy pobočky a bez nezmyselných poplatkov.

„Vďaka kalkulačke na špeciálnej a úplne novej webovej stránke si klienti môžu spočítať, ako veľmi je pre nich nový úver výhodný a zistia, ako jednoducho refinancovať so Zuno,” hovorí úverový špecialista banky Zuno Jozef Dudáš.

Kampaň beží od 12. januára do 2. februára 2015. Vidieť bude možné 25 sekundový spot na TV JOJ a JOJ Plus, podporený bude bannermi, PPC na Facebooku a Googli.

 

Kampaň vytvoril interný tím banky Zuno v spolupráci s agentúrami Ponyhouse (content marketing) a Black Apple (public relations).

Zuno pre refinancovanie ponúka tri stabilné úrokové sadzby podľa výšky starého úveru. Klienti preto dopredu vedia, s akým úrokom môžu počítať.

Úroková sadzba v Zuno začína na 6,9 % ročne. Pokiaľ má starý úver sadzbu do 11,49 %, Zuno ponúkne úrok 6,9 %. Pokiaľ je v rozmedzí od 11,5 % do 16,49 %, klient dostane úrok 9,9 %. Pokiaľ je starý úrok nad 16,5 %, v Zuno bude 14,9 %.

Online banka Zuno spustila svoju činnosť v roku 2010 na Slovensku, po ktorom nasledovala v polovici roku 2011 Česká republika. Patrí medzi vôbec prvé online banky pôsobiace v regióne strednej a východnej Európy.

Ako jediná banka v Česku a na Slovensku nedisponuje žiadnymi fyzickými pobočkami a je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom smartfónov s operačnými systémami iOS, Android alebo Windows Phone.

Počas troch rokov sa zo start-up spoločnosti stala bankou strednej veľkosti ponúkajúcou široké produktové portfólio (bežný účet s debetnou kartou, sporiaci účet, online pôžička, refinancovanie, kreditná karta alebo kontokorent).

Ďalšie články zo ZUNO blogu môžete nájsť > TU

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu