VÚB banka si v auguste vybrala novú agentúru pre online komunikáciu. Elite Solutions nahradí dlhoročnú agentúru 2create.

„Online komunikácia je pre nás v komunikačnom mixe kľúčová. Máme ambiciózne ciele a veľa nápadov, ktoré chceme v digitálnom prostredí realizovať. Rozhodli sme sa pre výber partnera, ktorý by strategicky a komplexne zastrešil online riešenia pre našu značku. Vo výberovom konaní nás svojím konceptom a kreatívnymi riešením presvedčila agentúra Elite Solutions. Zároveň sa chceme poďakovať agentúre 2create za doterajšiu spoluprácu,“ povedal Lukáš Kyzúr, manažér pre elektronické médiá VÚB Banky.

„Účasť v tendri bola pre nás veľkou výzvou, napriek tomu, že skúseností s bankovým prostredím už máme viac. Tender bol náročný, v Elite ale máme radi komplexné riešenia, kde môžme pracovať v online i offline prostredí a preto nám zadanie veľmi vyhovovalo. Sme veľmi radi, že sme z tendra napokon vyšli ako víťaz a na spoluprácu s VÚB bankou sa veľmi tešíme. Veríme, že naša spoločná práca prinesie viditeľné výsledky, “ povedal Peter Šurín, Strategy director z agentúry Elite Solutions.

Zmena agentúry však nie je jedinou zmenou, ktorou banka tento rok prešla. V apríli začala VÚB veľkou zmenou vo svojej celkovej marketingovej komunikácii.

Novou online agentúrou pre VÚB banku je Elite Solutions - kopie
zdroj: Elite Solutions

Dlhoročný koncept lepičov nahradil koncept so slovenskou herečkou Petrou Polnišovou. Oba koncepty má na svedomí agentúra Istropolitana Ogilvy.

Elite Solutions sa bude VÚB banke starať o celú digitálnu komunikáciu, vrátane sociálnych sietí.

Agentúra zabezpečuje komunikáciu značkám ako O2 Slovensko, VIAMO, Sberbank či Tesco Mobile.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu