Soňa Lexmanová (zdroj: SKPR Strategies)

Asociácia Public Relations Slovenskej republiky/APRSR na svojom Valnom zhromaždení schválila nové vedenie združenia. Posilniť exekutívu združenia má novovzniknuté päťčlenné prezídium v zložení:

Soňa Lexmanová (SKPR STRATEGIES), Matúš Stračiak (PR.Konektor), Martin Mazag (PRime time), Katarína Remiaš (1st CLASS AGENCY) a Roman Záhorec (Neopublic Porter Novelli).

Novou prezidentkou APRSR sa na dvojročné funkčné obdobie stala Soňa Lexmanová, Managing Director agentúry SKPR STRATEGIES.

„Som veľmi vďačná za dôveru, ktorú mi kolegovia v rámci asociácie vyslovili. Pozíciu prezidentky neberiem štatutárne, ale ako veľký záväzok voči našej branži. Mojim cieľom je spolu s kolegami z členských agentúr kultivovať prostredie PR, posilňovať jeho renomé a etické štandardy v rámci silnej stavovskej spolupráce. Ako svoju zásadnú misiu vnímam cenotvorbu, rentabilitu nášho core biznisu a tiež väčšiu mieru vzájomného zainteresovania naprieč PR, marketingom, digitálom a reklamným segmentom,“ uviedla Soňa Lexmanová.

Soňa Lexmanová pôsobila ako redaktorka spravodajstva televízie Markíza a neskôr pôsobila aj v televízii JOJ.

V odvetví PR pôsobila najprv v agentúre Neopublic Porter Novelli. Neskôr v agentúre SKPR Strategies na pozícii Client Service Director a po svojom návrate z materskej dovolenky bola poverená vedením agentúry na pozícii Managing Director.

Popri práci v SKPR Strategies pôsobí i na pozícii výkonnej riaditeľky Fóra donorov, a je i členkou Rady vlády pre mimovládne neziskové organizácie.

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu