Tvárou novej kampane cideru Frisco určeného pre ženy sa stala známa slovenská speváčka a herečka Barbora Švidraňová. Umelkyňa sa tak už minulý týždeň objavila na citylightoch a v digitálnej kampani. Kampaň je z dielne reklamnej agentúry Triad. Značka najprv cez focus groups (cez internet) testovala, s ktorou celebritou sa spojiť v rámci komunikácie. Hľadali ašpiratívnu celebritu pre cieľovú skupinu.

Frisco je osviežujúci cider ideálny na každú dámsku jazdu vyrobený z jablčného muštu. Od apríla tohto roka sa v slovenských obchodoch predáva v troch atraktívnych príchutiach, a to brusnica, jablko & citrón a lesné ovocie, obsahuje 4,5 % alkoholu.

„Čas na zábavu mám popri všetkých pracovných povinnostiach len málokedy. Som rada, keď môžem nachvíľu hodiť starosti za hlavu a užiť si spoločné chvíle s priateľmi. Frisco je skvelý spoločník, pretože je osviežujúci a postará sa o to, aby ste boli dámou za každých okolností. Aj preto som sa rozhodla stať sa tvárou ich novej kampane,“ povedala na margo spolupráce Barbora.

Súčasťou kampane bude outdoorová reklama na citylightoch, komunikácia na sociálnych sieťach, ako aj v printových médiách a v POSM v obchodných prevádzkach.

Cieľovou skupinou kampane sú všetky ženy, ktoré sa rady zabávajú a aj popri rodinných či pracovných povinnostiach si aspoň raz za mesiac vyrazia s kamarátkami na dámsku jazdu.

„Cider je osviežujúci, mierne alkoholický nápoj vyrobený kvasením jablčnej šťavy, ktorý je alternatívou pre tých, ktorí vyhľadávajú sladšie chute. Kategória ciderov na Slovensku dynamicky rastie a očakáva sa, že bude rásť aj ďalej. Frisco je určené špeciálne ženám, a to aj preto, že všeobecne majú radšej skôr sladšie a ovocné chute. Vďaka fľaši s praktickým „twist-off“ uzáverom, ku ktorému nepotrebujete otvárač, sa skvele hodí na každú párty. S Friscom si tak môžu všetci, rovnako ako Barbora, užiť bezstarostnú a spontánnu zábavu,“ vysvetlila Lenka Černák, brand manažérka pre Frisco.

Vizuál citylightu:

zdroj: MEDIA CENTRAL

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu