Motor-Presse Slovakia v týchto  dňoch  prináša  do novinových stánkov časopis  BIKE,  ktorým  otvára novú edíciu Active Sport. Týmto druhom tlačených titulov chce vydavateľstvo osloviť širšiu čitateľskú základňu a časopis Bike je prvým z tejto série.  

Je to špeciál  o cyklistike  a  zdravom  životnom  štýle  na  kolesách. Vďaka  medzinárodnej  spolupráci s redakciou v Nemecku a v Českej  republike môže  vydavateľstvo  ponúknuť  kvalitný  obsah, hlavne komplexné testy najnovších bicyklov rôznych kategórií a cyklopríslušenstva, ktoré by ste v takomto rozsahu na Slovensku hľadali márne.

V prvom  čísle  čitatelia  nájdu  rozhovor  s Petrom Saganom, preštudujú  si  profesionálny porovnávací  test  13  allmountainov. V rubrike Cesty Vás  zoberú  do  „našincami“  obľúbeného Chorvátska, doma navštívime Žilinu a Malú Fatru.

Nebudú chýbať ani  návody  na  údržbu bicyklov,  zaujímavosti  z oblasti zdravia, výživy a veľa, veľa iného. Časopis Active  Sport  BIKE je  už v predaji, nájdete  ho u predajcov tlače za cenu 2,40 €.

MOTOR-PRESSE  Slovakia  vydáva  okrem  časopisu  Active sport BIKE celý  rad  ďalších, hlavne motoristických titulov, ako napr.  auto motor a športKtoré auto, Firemné  auto, lastauto omnibus, Gentleman, Madame a tiež časopis o cestovaní Traveller.

Uvedené portfólio robí z MOTOR-PRESSE Slovakia  jedného  z popredných  slovenských  vydavateľov  motoristických  časopisov  a súčasne vydavateľa s najširším magazínovým portfóliom v uvedenom segmente.

Zdroj: Motor-Presse Slovakia, hore je ilustračná titulková fotografia

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu