Televízia JOJ sa pravdepodobne rozhodla konkurovať seriálu Horné Dolné televízie Markíza , keď zaradila do vysielania nový komediálny seriál Kolabs s osvedčeným hereckým obsadením, ktoré už poznáme zo seriálov Vdova, Profesionáli a  z Mafstory.

Nový komediálny seriál Kolabs štartuje už čoskoro na JOJke
Už onedlho, vo štvrtok 26. marca pribudne na televízne obrazovky JOJky nový komediálny seriál pod názvom Kolabs. Tešiť sa môžete na známe herecké tváre, ako sú Roman Pomajbo, Michaela Čobejová, Ady Hajdu, ale aj Peter Batthyány a Jana Oľhová.

Televízia JOJ zverejnila aj charakteristiku hlavných postáv:

Zsolty (Peter Batthyány) ako malý optimistický podvodník, manipulátor so srdcom bez vzdelania, ale s úžasnou empatiou a schopnosťou predať čokoľvek.

Vasiľ – Zsoltyho bratranec (Ady Hajdu) je rovnako lenivý ako Zsolty, ale neschopný manuálne čokoľvek vytvoriť. Je lakomec, ufrflaný a bojazlivý, má paniku zo žien, no veľmi ich túži mať.

Zelda – Zsoltyho mama (Jana Oľhová) bývalá gogo tanečnica bez predsudkov, vždy uvedie veci na správnu mieru. Skvelá spoločníčka a zlá matka, miluje jedlo a drží „vínové a drinkové diéty“.

Všetky novinky o seriáli Kolabs budú postupne pribúdať na webe JOJky > tu

Pozrite si zatiaľ tri najnovšie upútavky na seriál:

 

 

ML

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu