Päťdesiate narodeniny si pripomína limuzína s hviezdou v znaku známou ako Pullman premiérou nového modelu na ženevskom autosalóne.

?????????????????????????????

Nový Mercedes Maybach Pullman poháňa dvanásťvalcový motor s objemom 5,98 litra a dvomi turbodúchadlami (390 kW/530 k, 830 Nm). Má všetky atribúty limuzíny, ktorej modely sa za polstoročie stali aj reprezentačnými vozidlami premiérov, prezidentov či panovníkov. Na reprezentačné účely už roky používa Mercedes-Benz Pullmann napríklad aj kancelária prezidenta SR.

Mercedes-Maybach Pullman (VV 222) 2015

Premiérová šoférska limuzína Mercedes Maybach Pullman vyniká rozmermi (dĺžka/rázvor/výška: 6 499/4 418/1 598 mm), ktorými presahuje bežných súrodencov Triedy S. Ponúka priestranné veľkolepé miesto na sedenie s množstvom príjemných sériových detailov. Poskytuje tiež exkluzívne usporiadanie štyroch sedadiel s  exkluzívnym usporiadaním  tvárou v tvár za elektricky ovládanou (dá sa otvárať, nakláňať ale aj urobiť nepriehľadnou) priečkou s deliacim sklom.

Mercedes-Maybach S600 Pullman

Elektricky sa vysúva aj pred deliacou priečkou umiestnený monitor (uhlopriečka 47 cm). Samozrejmosťou pri tomto luxusnom modeli je celokožené obloženie interiéru. Rovnako ako dokonalé remeselné spracovanie. Nechýbajú ani jedinečné možnosti individuálneho vybavenia. V ponuke sú napríklad inovatívne ozvučovacie systémy Burmester® s priestorovým zvukom. Na výber sú tiež hodnotné viacvrstvové laky Maybach.

???????????????????????????????????

„Okrem ponuky mimoriadne dobrých priestorových podmienok pre cestujúcich s vysokým spoločenským postavením a prvotriedneho komfortu spĺňa nový Mercedes-Maybach Pullman, samozrejme, aj požiadavky na najvyššiu exkluzivitu,“ vyzdvihuje Ola Källenius, člen predstavenstva spoločnosti Daimler a dodáva: „V každom detaile možno precítiť hodnotu a veľkosť.“

Mercedes Maybach Pullman sa začne dodávať počnúc rokom 2016.

Mercedes-Maybach Pullman (VV 222) 2015

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu