koláž: MWD

Ambíciou nového magazínu je pútavo informovať o novinkách mobilného operátora 4KA, Poštovej banky a Slovenskej pošty. LATTE je spoločný zákaznícky časopis, ktorý vzniká v spolupráci s vydavateľstvom Bauer Media SK.

Nový magazín bude vychádzať v štvrťročnej periodicite. Za jeho vznikom je Agentúra A+K, ktorú vlastní bývalá vedúca PR oddelenia Poštovej banky, ktorou je bývalá hovorkyňa strany Smer Katarína Kližanová Rýsová.

Redakčnú radu magazínu tvoria okrem Rýsovej, ktorá je netradične aj šéfredaktorkou, Silvia Turnerová a Alexandra Körmendy.

Na obálke prvého čísla je speváčka Mária Čírová s ktorou spravila redakcia rozhovor. Obsah čísla tvoria lifestylové články o cestovaní, gastronómii, zdraví, ale i články o dátovej komunikácii, poštových, bankových službách a sporení.

O grafický dizajn, zalomenie strán a úpravu fotografií sa stará vydavateľstvo Bauer Media SK, ktoré bolo napríklad pri zrode ženského magazínu LENNA. Čítaj viac.

„Cieľom magazínu je pravidelne informovať verejnosť o fungovaní našej spoločnosti, o aktuálnych novinkách, produktoch, akciách a zaujímavostiach zo sveta 4ky. Prvé číslo LATTE vyšlo v náklade 24-tisíc kusov a distribuuje sa na 46 kľúčových pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku, na všetkých 47 pobočiek Poštovej banky na Slovensku a na centrá SWAN,“ povedal pre MediaWatch.Dog Tomáš Stupavský, špecialista pre vzťahy s médiami zo spoločnosti SWAN Mobile/4KA.

Prvé číslo magazínu si môžete v digitálnej podobe pozrieť > TU

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu