Nová rodinná sága Divoké kone, ktorú začala TV JOJ vysielať v pondelok 5. januára, zaujala divákov svojou výpravnosťou, kvalitným spracovaním, špičkovými hercami i krásou slovenskej prírody a koní, ktoré sú súčasťou seriálového príbehu. 

Divoké kone televízie JOJ odštartovali svoju púť na obrazovkách slovenských divákov s vynikajúcim výkonom, ktorý potešil všetkých tvorcov tejto výpravnej ságy. V prvý januárový pondelok si jej premiéru nenechalo ujsť až 308-tisíc divákov v obchodne dôležitej cieľovej skupine 12-54, čo pre JOJku znamenalo nadpriemernú 9,4 % sledovanosť a 22,6 % podiel na trhu.

Viac o novom seriáli si môžete prečítať > TU

Pre ženskú časť publika bol seriál hneď v prvý deň lídrom trhu v čase svojho vysielania s 26,6 % share a až 11,7 % ratingom. Najlepší trhový podiel dosiahli diváčky v produktívnom veku 35 – 44 rokov (27,8 % Shr a 14,2 % Rtg) a najlepšiu sledovanosť ženy vo veku 45-54 rokov (16,5 % Rtg a 26,4 % Shr).

Nový seriál Divoké kone si diváci na JOJ-ke nenechali ujsť - obr.1
Hana a Adam

 

V univerzálnej cieľovke dosiahol seriál v pondelok vynikajúci 12,0 % rating a 24,2 % share, keďže ho sledovalo až 562-tisíc divákov starších ako 12 rokov (12+). Najviac divákov, ktorí si nenechali ujsť premiéru Divokých koní, bolo z Banskobystrického kraja (12-54). Stredoslováci dosiahli až 32,1 % podiel na trhu a 14,1 % rating.

Druhý rozšírený diel rodinnej ságy Divoké kone dosiahol aj vo sviatočný utorok 6. januára výborný výsledok, a to aj napriek konkurenčnému programu, ktorý mal včera premiéru v prime time. Seriálová novinka si na JOJke na Troch kráľov vyslúžila 19,0 % podiel na trhu a 7,9 % sledovanosť v CS 12-54 (a 21,1 % Shr a 10,5 % Rtg v CS 12+).

Spravodajské relácie JOJky, ktoré sú od začiatku nového roka vysielané v HD a v novom dizajne, naďalej obhajujú svoje stabilné výkony. Napríklad v pondelok 5. januára 2015 zaznamenali Noviny TV JOJ s 328-tisíc divákmi 10,1 % sledovanosť a 28,0 % podiel na trhu. Najlepšie počasie dosiahlo 9,8 % rating a 25,9 % share a Šport 9,3 % sledovanosť a 25,1 % trhový podiel (všetko v CS 12-54).

Televízia JOJ zároveň hneď na úvod nového roka zaznamenala svoj najlepší pondelkový výkon v prime time v porovnaní s celým minulým rokom, keď 5. januára 2015 dosiahla v hlavnom vysielacom čase trhový podiel 23,9 %.

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.

Nový seriál Divoké kone si diváci na JOJ-ke nenechali ujsť - Adam a Hana Nový seriál Divoké kone si diváci na JOJ-ke nenechali ujsť - obr.2Nový seriál Divoké kone si diváci na JOJ-ke nenechali ujsť - obr.4

REKLAMAadv.:

3 KOMENTÁRE

 1. Jeto vyborny serial dufam ze Bude trvat aspon 1 2
  Najlepsia herecka je hana (Monika sagatova)
  Chela by som ju spoznat a Adam je ties dobry mam velmi rada kone a chodim na nich aj jazdit
  a idem si kupit kona a aj moja sestra si ide kupit

 2. Na seriál Divoké kone som sa veľmi tešila, ale neboli podľa mojich očakávaní. Na môj vkus sú herci moc prečačkaní… V stajni by sa nechodilo v tenkej košielke a úzkych rifloch, v reále by to bolo nepohodlné, ale chápem že chcú vyzerať „sexi“… =D Inak je to dobrý seriál a najlepšie sú na ňom kone, jednoznačne :P.
  Iba sa mi ten celkový postoj, vážne tváre hercov a problémy nehodia zrovna ku priateľským koníkom… (dej by som dala trošku veselší a aj dajakú peknejšiu skladbu ako „podmaz“ celého seriálu) :D
  No aj tak, dúfam, že seriál zožne úspech. :-)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu