Na trh prichádza nový tlačený titul pod názvom Antistresové omaľovánky, ako subbrand ženského magazínu EMMA. Prvé číslo sa objavilo v stánkoch v pondelok 25. januára.

„Predajné miesta tohto titulu budú všade tam, kde mesačník EMMA, bude teda ľahko dostupný a bude ho možné kúpiť v novinových stánkoch, na čerpacích staniciach, v trafikách a podobne,“ povedal Jindřich Staněk, marketingový riaditeľ vydavateľstva News and Media Holding.

“Antistresové omaľovánky sú na Slovensku hitom posledného roka, pričom tento trend ku nám prišiel zo zahraničia. Viaceré z nich sa aktuálne umiestňujú medzi našimi najpredávanejšími titulmi, takže je o ne momentálne zvýšený záujem,” povedal pre Masmediálne.info Michal Meško, majiteľ vydavateľstva Martinus.sk.

Tento trend využilo aj vydavateľstvo News and Media Holding. Nový tlačený titul Antistresové omaľovánky začal vychádzať v dvojmesačnej periodicite, ako subbrand ženského magazínu EMMA. Vydavateľstvo tak bude mať vo svojom portfóliu po novom už 19 tlačených médií.

Vizitka titulu:
Názov: EMMA Antistresové omaľovánky
Podnázov: Kreatívne maľovanie pre Teba
Periodicita: 2-mesačník
MOC: 4,99 € s DPH
Začiatok expedície: 1/2016 – 25. 1. 2016
Počet strán: 96 + 4 str. – až 100 strán maľovaniek
Formát: A4
Obálka: lesklá

Čítaj viac > Vznikol nový print Antistresové omaľovánky, ako subbrand ženského magazínu EMMA

Ukážka omaľovaniek:

zdroj: News and Media Holding
zdroj: News and Media Holding
zdroj: News and Media Holding
zdroj: News and Media Holding

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu