PR manažérom online banky Zuno pre Slovensko a Českú republiku sa stal Vladimír Michna (34). Na tejto pozícii nahradí Lukáša Tomisa (36), ktorý od marca prechádza na pozíciu Head of Communications spoločnosti RedBull.

Novým PR manažérom Zuno je Vladimír Michna, Lukáš Tomis prechádza do RedBull - Vladimír Michna
Vladimír Michna

 

Vladimír Michna pre Zuno pracuje už dva roky, doposiaľ ako PR expert a tlačový hovorca pre Českú republiku. Teraz bude zabezpečovať externú a internú komunikáciu banky a mediálne zamerané projekty na českom a slovenskom trhu. Je tiež zodpovedný za všetky aktivity v oblasti content marketingu a sociálnych sietí.

Jedným z projektov, ktoré v súčasnosti vedie, je seriál bežeckých akcií ZunoRun podporený novým portálom a komunikáciou na sociálnych médiách.

Vladimír Michna má osemročné skúsenosti z médií a public relations. Pracoval ako redaktor v ekonomickej redakcii ČTK, v TV Nova alebo ako hlavný editor serveru Novinky.cz. Pôsobil napríklad tiež v agentúre Havas PR Prague, s ktorou získal ocenenie na Českej cene za PR a European Excellence Awards 2013.

Vladimír Michna vyštudoval politológiu a európske štúdie na Univerzite Palackého v Olomouci so stážou na Queen Mary University v Londýne. Hovorí anglicky a nemecky.  Medzi jeho záľuby patrí rodina, futbal, beh a rocková hudba.

Online banka Zuno začala svoju činnosť v roku 2010 na Slovensku, po ktorom nasledovala v polovici roku 2011 Česká republika. Patrí medzi vôbec prvé online banky pôsobiace v regióne strednej a východnej Európy. Ako jediná banka v Česku a na Slovensku nedisponuje žiadnymi fyzickými pobočkami a je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom smartfónov s operačnými systémami iOS, Android alebo Windows Phone.

Behom 3 rokov sa zo start-up spoločnosti stala bankou strednej veľkosti ponúkajúcou široké produktové portfólio (bežný účet s debetnou kartou, sporiaci účet, online pôžička, refinancovanie, kreditná karta alebo kontokorent).

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu