zdroj foto: BeneMedia

Už v decembri by sa malo objaviť prvé vydanie novín pod názvom Slovo+. Vydávať ich bude spoločnosť BeneMedia, ktorá stojí i za kresťanským internetovým magazínom Cestaplus.sk.

Nový print chce prinášať pôvodný obsah, reportáže, rozhovory, komentáre a prehľadné aktuálne spravodajstvo zo sveta kresťanstva pod názvom Slovo+ na 24 stranách, v dvojtýždennej periodicite a v plnofarebnej grafike.

Vydavateľstvo BeneMedia už 3 roky (od decembra 2013) prevádzkuje internetový magazín Cestaplus.sk, ktorý podľa vyjadrení vydavateľstva, číta mesačne zhruba 150 tisíc unikátnych čitateľov.

Noviny majú ambíciu prinášať nové autorské materiály a nebudú len kópiou internetového magazínu, „aj keď časť najlepších internetových článkov sa v ich obsahu určite objaví,“ uviedlo vydavateľstvo.

„Nápad prísť s tlačeným formátom vznikol prirodzene v prostredí redakcie i zo spätnej väzby čitateľov internetového magazínu. Texty, ktoré sa snaží magazín prinášať na internete majú byť príťažlivé, svieže a zároveň ísť do hĺbky. Toto nastavenie sa posúva aj do tlačenej formy a bude k dispozícii aj vo svete offline. Noviny chcú tvorcovia pripravovať ako svieže čítanie pre dušu,“ uviedlo vydavateľstvo BeneMedia.

Projekt bude mať i vlastnú internetovú stránku www.slovoplus.sk a komunikovať bude aj na sociálnej sieti.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu