Najväčší slovenský vyhľadávač zliav Odpadnes.sk spúšťa ako vôbec prvý vyhľadávač zliav svoj vlastný vernostný systém. Zákazníci tak budú zbierať body, za ktoré ich Odpadnes.sk odmení. Milovníci výhodného nakupovania na internete si prídu na svoje.

Odpadnes.sk  je podľa merania AIM Monitor najnavštevovanejší vyhľadávač zľavových ponúk na Slovensku (258 046 RU – august 2014). Odpadnes.sk združuje ponuky takmer tridsiatich zapojených partnerov, vrátane najväčších portálov Zlavomat, ZlavaDna, ZaMenej, CenyNaDne, Jozko.sk, Boomer a i. Doteraz (od roku 2011) Slováci vďaka portálu ušetrili viac ako 15 miliónov eur pri sprostredkovaní vyše 246-tisíc nákupov.

 

Najlacnejšie online nakupovanie bude odteraz ešte výhodnejšie. Stačí, ak sa zákazník pred nákupom prihlási na stránke zlavy.odpadnes.sk/vernostny-system/ a za každý nákup mu systém pripíše určitý počet bodov. Ako odmenu navyše dostane 100 bodov úplne zadarmo pri prvom nákupe zľavy.

A body pribudnú zákazníkovi aj k jeho sviatku či len tak, pretože je slnečný piatok. Stačí ak sleduje facebook.com/Odpadnes.sk alebo pravidelný e-Newsletter.

„Sme radi, že Odpadnes.sk sa otvára ešte viac pre svojich zákazníkov a môže prinášať nakupovanie nielen z pohodlia domova, ale aj s výhodami, ktoré dúfame naši zákazníci ocenia,“ hovorí Roman Helt, COO Odpadnes.sk.

Odpadnes.sk spúšťa vernostný systém pre svojich zákazníkov - 2

Odmenu získajú užívatelia za počet nazbieraných bodov. Za 2000 bodov dostane zákazník tričko Odpadnes.sk alebo praktický usb náramok, za 10 000 bodov fotoaparát Sony ILCE-3000K a za 5 000 bodov kávovar. Pokiaľ sa vernému zákazníkovi nepáči žiaden z darčekov, nazbierané body môže využiť na nákup hocičoho z ponuky vyhľadávača.

70 eurový tovar alebo služba ho vyjdu na 5000 bodov, 250 eurové mu stiahnu z vernostného konta 10 000 bodov. V neposlednom rade je odmenou aj upozornenie na najobľúbenejšie zľavy, ktoré sa však rýchlo míňajú. Vecné odmeny bude Odpadnes.sk pravidelne obmieňať. S vernostným systémom tak môžu byť užívatelia o krok vpred.

Aby teda zákazník mohol zbierať body, stačí sa prihlásiť pomocou svojho mailu, Google účtu alebo Facebooku. Vytvorený účet dovolí užívateľovi sledovať, aké zľavy zaujímajú jeho priateľov, posledné prehliadnuté zľavy aj zaujímavých poskytovateľov zliav. Po prihlásení môže aj zanechávať recenzie k zľavám. Ak si prehliada ponuku, ktorá ho zaujme a chce ju kúpiť neskôr, jednoducho ju odloží medzi svoje želania.

Odpadnes.sk tak používa ďalší spôsob, ako si existujúcich používateľov udržať a získať nových.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu