Odštartovala súťaž pre PR manažérov pod názvom Young Lions Slovakia 2015
zdroj: pixabay.com

Aj tento rok pocestujú šiesti mladí kreatívci zo Slovenska do Cannes na najprestížnejší festival reklamy. Môžeš byť medzi nimi aj ty! Asociácia PR agentúr na Slovensku (APRSR) spolu s Ad Awards Association, KRAS a ADC vyhlasuje aktuálny ročník Young Lions Slovakia 2015. APRSR je odborným garantom súťažnej kategórie PR.

„V rámci slovenského kola sme sa rozhodli aj takouto formou zviditeľniť prácu a kreativitu nielen mladých PR profesionálov na Slovensku, ale tiež celej PR brandže,“ hovorí prezidentka APRSR Katarína Droppová.

Do prestížnej súťaže sa môžu zapojiť dvojčlenné tímy mladých odborníkov vo veku do 28 rokov a majú možnosť prihlásiť sa v troch súťažných kategóriách – CYBER, PRINT, PR.

V kategórii PRINT súťažia art directori a copywriteri. V kategórii CYBER zas web dizajnéri a copywriteri.

V kategórii PR súťažiaci musia preukázateľne pripravovať PR kampane pre značku a/alebo spoločnosť klienta PR agentúry, v ktorej sú zamestnaní a pracujú na pozícii Assistant Account Executives, Account Executives, Senior Account Executives alebo Account Managers. Kategória PR teda nie je určená pre ľudí pracujúcich na PR oddeleniach alebo v PR tímoch pracujúcich na strane klienta alebo reklamných či digitálnych agentúr.

Prihlásiť sa môžu online do stredy 6.mája 2015 do 10.00 hod. na www.younglions.sk. Samotná súťaž prebehne počas 48 hodín – od 6. do 8.5.2015. V tomto termíne budú musieť mladí „PR-isti“ preukázať, ako efektívne a kreatívne vedia využiť nástroje PR.

Víťazi budú vyhlásení v rámci slávnostného odovzdávania cien Zlatého Klinca, v piatok 15. mája o 20.00 hod v bratislavskom Istropolise. Zároveň sa zúčastnia prestížneho finálového kola priamo na medzinárodnom festivale reklamy v Cannes v júni 2015.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu