Oľga Plačintárová a Adriana Štefanková (foto: RTVS)

Media RTVS, s.r.o. sa rozrastá o ďalších ľudí. Sekciu priameho predaja posilnili dve nové tváre – Adriana Štefanková a Oľga Plačintárová, ktoré majú dlhoročné skúsenosti na pozícii sales manager v rádiovej reklame. Do spoločnosti Media RTVS prišli zo spoločnosti Fun Media Group a.s., kde sa dlhé roky venovali práve tejto oblasti.

„Media RTVS vytvára priestor pre profesionálny a skúsený tím obchodníkov, a týmto krokom bude ešte aktívnejšia pri oslovovaní priamych klientov, ktorým ponúka reklamný priestor na všetkých programových okruhoch Slovenského rozhlasu,“ uviedol riaditeľ spoločnosti Igor Slanina.

Slovenský rozhlas so svojimi programovými službami (Rádio Slovensko, Rádio Regina, Rádio Devín, Rádio_FM, Rádio Patria, Rádio Slovakia International, Rádio Pyramída, Rádio Litera a Rádio Junior) dosiahol počúvanosť 41%.

Rádio Slovensko je dlhodobo druhé najpočúvanejšie rádio na Slovensku 17% (počúvanosť včera) s podielom na trhu 21%. Rádio Slovensko spolu s rozhlasovou programovou službou Rádio Regina (7%) tvorí 28% rozhlasového mediálneho trhu. (MML-TGI, 1.+2./2018).

Media RTVS, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Rozhlasu a televízie Slovenska a exkluzívnym predajcom vysielacieho priestoru vyhradeného pre mediálnu komerčnú komunikáciu na televíznych a rozhlasových programových službách RTVS.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu