zdroj: DanubiaTel

Aktuálna kampaň pre 4KA je jeden z prvých výstupov spolupráce s novou reklamnou agentúrou Mark BBDO, ktorá vystriedala v komunikácii reklamnú agentúru Roland Torsten Advertising. Tvárou kampane mobilného operátora sa stal showman a spevák Dan Nekončený, ktorý promuje leto s nekonečným 4KA internetom zadarmo.

„Idea kampane je jedným z prvých výstupov, ktorý vyšiel zo spolupráce s agentúrou MARK BBDO. Kreatívnym cieľom kampane bolo rešpektovať energiu leta, cestovanie, nové priateľstvá a hlavne z toho vyplývajúca snaha zdieľať svoje zážitky cez internet, napr. pomocou fotiek a videí, s najbližšími,“ povedal pre mediawatch.dog Pavel Ďurík, PR manažér z oddelenia korporátnej komunikácie spoločnosti Danubiatel, a.s./4KA.

Timing kampane je 21. júl až 15. september, a kampaň využíva online prostredie, videá, sociálne siete a print, P.O.S., letáky, plagáty.

„Primárnou cieľovou skupinou letnej kampane sú ľudia, ktorí dovolenkujú na Slovensku a svoje zážitky chcú zdieľať so svojimi známymi priateľmi a rodinou cez mobilný internet. Sekundárna cieľová skupina sú všetci tí, ktorí používajú dáta a pre svoj každodenný život potrebujú neobmedzený internet,“ doplnil pre mediawatch.dog Pavel Ďurík.

„Dan Nekonečný je živel plný nekonečnej energie. Je prostriedkom ako zaujať. Je zážitkom ho počuť, je vizuálnym exotom vyrušujúcim všednosť a každodennosť. Je skrytou predstavou rebelstva. On sám je zároveň nositeľom názvu produktu. Aj preto sme sa rozhodli ho obsadiť ako tvár našej letnej kampane „Leto s nekonečným internetom zadarmo,“ doplnil pre mediawatch.dog Pavel Ďurík.

Pozrite si všetky spoty a vizuály kampane:

poster (zdroj: DanubiaTel)
leták (zdroj: DanubiaTel)

Vizitka kampane:

Názov kampane: Leto s nekonečným internetom zadarmo
Timing kampane: 21.7.2017-15.9.2017
Organizačný tím: MARK BBDO, Soft Pillow (Produkcia)
Agentúra: MARK BBDO
Creative director: Vlado Slivka
Art director: Marek Sivý/Viktor Karvai
Copywriter: Michal Roháček
Account Manager: Kristína Hálová/Petra Havalová

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu