Štvrtý mobilný operátor spoločností Swan, ktorý funguje na trhu pod názvom 4KA začal primitívne útočiť lacnou kampaňou voči konkurencii. Najprv 4KA útočila voči spoločnosti Slovak Telekom a O2. Aktuálne sa zamerala aj na spoločnosť Orange Slovensko. Svoje útoky 4KA nazýva “Odbojom za lepšie ceny a služby na telekomunikačnom trhu”. Správu sme aktualizovali o vyjadrenie spoločnosti Orange Slovensko.

„Touto formou poukazujeme na štyri zlá, ktoré podľa našich zistení trápia zákazníkov mobilných operátorov: viazanosť, skryté podmienky, obmedzená platnosť cien a výhodné podmienky len pre niektorých. Zdanlivo výhodné ponuky a ceny sú často nafúknuté viac, než naše balóny. A na pohľad férové podmienky pre zákazníka sú v skutočnosti až tak vysoko a vzdialené, že na ne dosiahnete ťažšie, ako na balóny pod stropom. Preto všetkých operátorov aj ich zákazníkov opäť vyzývame, aby vypustili vzduch z telefónnych účtov a pridali sa k odboju za lacné volania a dáta,“ povedal Peter Helexa. riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s.

Aktualizované: „Zatiaľ, čo sa včera kolegovia z konkurencie hrali na zvieratká a mylne upozorňovali na neexistujúce problémy, my sme riešili pomoc Bruselu. Ich počin vnímame tak, že sa pravdepodobne chceli prísť inšpirovať ako majú vyzerať predajne a ponuka naozajstného operátora, avšak, keď videli, že to je kvalitatívne niekde inde, rovno sa otočili na labkách a odskackali, pripadne odplávali. Vnímame ho tiež ako uznanie obľúbenosti značky Orange medzi Slovákmi, len škoda, že neprišli v čase, keď je obchodné centrum viac navštevované, ako to dokumentuje aj naše video o tom, ako “odboj” v skutočnosti vyzeral,“ povedala Alexandra Piskunová, hovorkyňa spoločnosti Orange Slovensko, a.s.

Takto zaútočili spoločnosťou SWAN najatí komparzisti na predajňu Orange v bratislavskom nákupnom dome Centrál:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu