Vo februári odštartovala OTP banka kampaň, ktorej tvárami sa stali seriálové postavy Lászlo a Ildikó. Kampaň komunikovala ponuku na refinancovanie nevýhodných úverov. V aktuálnej kampani komunikuje priamo benefit zníženia úrokových sadzieb až o 50% pri refinancovaní úveru z inej banky.

Prvú časť „sitkomu“ príbehov Lászla a Ildikó pod názvom „Nem-výhodné splátky“ si pozrelo takmer 100 tisíc divákov prostredníctvom viacerých online kanálov. Sitkom pokračuje novou epizódou „XS splátky“ ku kampani pre Refinančný spotrebný úver.

Ide o dlhodobý komunikačný koncept, ktorý chce banka ďalej rozvíjať. Kampaň vytvorila agentúra Café Communications a je zameraná na komunikovanie refinančného spotrebného úveru „otp REFINANC expres úver.“

Seriál Susedia vytvorili Peter Marcin a Andy Kraus ešte v roku 2006 pre televíziu Markíza a stal sa vôbec pôvodným najúspešnejším súčasným seriálom. Andy Kraus neskôr vytvoril aj ďalšie seriály, ako napríklad Panalák, či sitkom Dvojičky pre televíziu JOJ.

Postavu Lászla hrá sám Andy Kraus a postavu Ilidikó herečka Viki Ráková.

OTP Banka v kampani používa rádiové spoty, video spoty, online (display, PPC, video) a POS materiály.

Rádiá: Rádio Slovensko, Rádio Expres, FUN Rádio, Rocková republika, Europa2, Jemné melódie, Anténa Rock , Vlna, Regina, Best FM a Patria.

OTP banka pokračuje v kampani s Lászlom a Ildikó - vizual printu
zdroj: OTP banka


Vizitka kampane:

Agentúra: Café Communications Bratislava, s.r.o
Client servis and management: Kristina Kovácsová Kuchtová, Lucia Grancová
CW: Igor Petrikovič
ArtD: Patrik Kmeč
Creative director: Patrik Kmeč
Produkcia (pre video): Továreň s.r.o.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu