Vydavateľstvo Motor-Presse Slovakia aktualizovalo svoj online magazín www.autoviny.sk, ktorý je zameraný na automobily. Nové užívateľské prostredie s modernou grafikou je zamerané na prehľadnú navigáciu a jednoduchý pohyb po stránke.

Web v súčasnej podobe bol spustený len nedávno. Jeho obsah pripravujú redaktori Milan Remenár a Tomáš Neuschl, ktorý písal o autách už pre týždenník TREND.

Nový webový magazín autoviny.sk tak pokračuje v tradícii zavedenej pôvodnou motoristickou stránkou autoviny.zoznam.sk. Naďalej bude poskytovať zaujímavý obsah z prostredia automobilov.

Návštevníkov určite poteší výdatný autokatalóg s vyše stovkou automobilových značiek, ktorý obsahuje technické údaje viac ako 5 000 v súčasnosti vyrábaných modelov. Katalóg disponuje aj jedinečnou funkciou porovnania parametrov až štyroch vybraných vozidiel.

Magazín www.autoviny.sk prináša predovšetkým aktuality zo sveta motorizmu, praktické informácie a rady pre vodičov i majiteľov automobilov a podrobné testy nových i jazdených vozidiel.

logo AUTO MOTO SPORTMOTOR-PRESSE Slovakia vydáva rad printových motoristických titulov, predovšetkým prestížny mesačník auto motor a šport, ďalej sú to motoristické tituly Ktoré auto?, Firemné auto, lastauto omnibus, lifestyleové magazíny Gentleman a Madame a tiež časopis o cestovaní Traveller. V novom rade titulov pre voľnočasové aktivity ActiveSport vychádza magazín o cyklistike BIKE.

Uvedené portfólio robí z MOTOR-PRESSE Slovakia jedného z popredných slovenských vydavateľov motoristických časopisov a súčasne vydavateľa s najširším magazínovým portfóliom v uvedenom segmente.

„Na trhu je množstvo automobilových titulov, ale keďže časopis auto motor a šport je podľa mňa jeden z najlepších moto časopisov, predpokladám teda, že aj jeho internetový titul autoviny.sk časom zaujme čitateľa“, doplnil redaktor Michael Gold, z portálu masmediálne.info.

Zdroj: MOTOR-PRESSE Slovakia

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu