K moderátorke Marianne Ďurianovej sa pridá aj jej bývalý kolega z televízie Markíza. Budú moderovať spravodajskú reláciu v pripravovanom internetovom projekte Nový Čas Televízia vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia. Informáciu priniesol denník Nový Čas.

Ako sme vás už informovali Marianna Ďurianová sa stala novou moderátorkou pripravovanej online televízie denníka Nový Čas.

Dnes vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia prezradilo, že k nej pribudne aj jej bývalý kolega z televízie Markíza Pavel Bruchala.

„Takéto nové výzvy potrebujem, aj preto nastali tie zmeny predtým – v Markíze som sa dostal do štádia stereotypu a vnútorného nenaplnenia. Posledný rok som mal pauzu, veľa som uvažoval a veľmi mi to pomohlo. Už som si však povedal, že potrebujem nejaký režim, prácu a život mi priniesol túto ponuku,“ povedal Pavel Bruchala pre denník Nový Čas.

Pavel Bruchala odišiel pred rokom spoločne s Mariannou Ďurianovou z televízie Markíza, keďže sa mali stať tvárami televízie JOJ.

Čo sa nakoniec nestalo, keďže vtedajší generálny riaditeľ František Borovský v televízii JOJ náhle skončil.

Marianna Ďurianová nakoniec do televízie JOJ nenastúpila a Bruchala moderoval len rannú reláciu Dobré ráno, ktorá bola ale zakrátko televíziou pre nízku sledovanosť zrušená.

Aktuálne sa teda Bruchala stal moderátorom nového online projektu Nový Čas Televízia.

Pozrite si rozhovor, ktorý dal Pavel Bruchala pre denník Nový Čas:

Prečítajte si aj > Vzniká nový televízny projekt denníka Nový Čas na internete?

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu