Pavel Ďurík (foto: daren & curtis)

Pavel Ďurík prichádza do reklamnej agentúry po vyše dvojročnom pôsobení na pozícii PR manažéra a hovorcu mobilného operátora 4ka.

Reklamná agentúra daren & curtis má od začiatku roka 2018 nového marketingového manažéra. Je ním Pavel Ďurík, ktorý v oblasti marketingu a komunikácie pôsobí viac ako 10 rokov.

Prichádza z prostredia medzinárodnej komunikačnej agentúry Grayling, kde zastrešoval lokálne komunikačné kampane pre pobočku spoločnosti Google na Slovensku, ako aj pre ďalších medzinárodných klientov z oblastí informačných technológií a energetiky.

Posledné dva roky pôsobil ako PR manažér a hovorca mobilného operátora 4ka a telekomunikačného operátora SWAN.

Pavel Ďurík (foto: daren & amp;curtis)

„Táto pozícia je mi šitá takpovediac priamo na telo a dáva mi tak priestor uplatniť moje doterajšie skúsenosti v novom prostredí fullservisovej reklamnej agentúry. Okrem toho s Jakubom Čechom, ako majiteľom firmy, si ľudsky aj profesionálne mimoriadne rozumieme, čo dáva výborný predpoklad pre úspešnú spoluprácu,“ uviedol Pavel Ďurík, nový marketingový manažér reklamnej agentúry daren & curtis.

Úlohou Pavla Ďuríka v reklamnej agentúre bude budovanie značky daren & curtis a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi. Zároveň bude zodpovedný za internú komunikáciu a komplexnú ATL a BTL komunikáciu spoločnosti.

V reklamnej agentúre bude úzko spolupracovať s riaditeľom kreatívneho tímu Michalom Salvom a zodpovedať sa bude priamo CEO agentúry Jakubovi Čechovi.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu