Pavel Zajcev sa stal od septembra riaditeľom predaja online médií. Zároveň je aj novým členom manažmentu Fun rádia. Do rádia prichádza s bohatými online skúsenosťami, doteraz pôsobil ako obchodný riaditeľ Zoznam.sk.

Pavel Zajcev, ako nový riaditeľ predaja online médií, bude zastrešovať predaj inzercie na mobilných zariadeniach, webových stránkach a na sociálnych sieťach Fun rádia, ale i Rádia Europa 2.

„Spolupráca s Radio Group nekončí, Pavel Zajcev sa bude sústrediť na sales online produktov, s Radio Group sa tak navzájom dopĺňa a spolupracuje, “ povedala pre masmedialne.info Tatiana Pavleová, PR manažérka FUN rádia.

Radio Group bude naďalej zastupovať rádiá v predaji reklamného času Fun Rádia a Rádia Europa 2.

„Fun rádio dlhodobo zaznamenáva zvýšený záujem zo strany inzerentov o reklamu v online priestore, preto vzniká samostatné oddelenie, ktoré bude zastrešovať predaj reklamy na našich online platformách. Jeho riaditeľom bude Pavel Zajcev, ktorý je zároveň novým členom manažmentu Fun rádia“, vysvetlil pozadie novej funkcie Patrik Ziman, generálny riaditeľ Fun rádia.

Fun rádio cieli na aktívnejšie obchodné využitie online produktov, ktoré neustále rozvíja a návštevnosť mu rastie. Web funradio.sk rádia si dlhodobo udržiava prvenstvo medzi rádio webmi.

Historicky najvyššiu návštevnosť dosiahol web Fun rádia v marci 2015 s 964.988 reálnymi užívateľmi (RU).

Aplikácia Fun rádia je spomedzi rádiových, najkomplexnejšia a nedávno prešla výraznou aktualizáciou.

Do portfólia Fun rádia patria aj spravodajský portál infospravy.sk, či dopravná aplikácia Doprava.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu