Pavol Hlubina v minulosti pôsobil, ako šéfredaktor life-stylového magazínu Profit a neskôr bol v redakcii magazínu Sóda, ktorý patrí pod mobilného operátora O2. Je bývalý publicista, autor troch kníh a v súčasnosti sa venuje najmä tvorbe marketingových stratégií v agentúre Samosa. Aktuálne sa púšťa do vlastného projektu. Nový magazín O ľuďoch bude fungovať na webe oludoch.sk a má ambíciu cez životné príbehy ľudí inšpirovať a ukázať ostatným, ako sa veci v živote dajú riešiť. Príbehy ukážu ľudí v podnikaní, umení, či cestovateľov.

„Napísal som knihu a spolu založil nový magazín,“ napísal Pavol Hlubina na sociálnej sieti a dodal: „Trápilo ma totiž, ako sa odvšadiaľ vytráca ľudskosť a empatia a úplne ju nahradila arogancia, dáta a technika. Ako, nemám nič proti arogancii, dátam a technike, ale keď prevážia ľudskosť a empatiu, mám s tým osobne problém. Preto som sa s tým vysporiadal po svojom. Namiesto kritizovania toho, ako to tu vyzerá, som napísal knihu pod názvom Aj toto sa môže stať, kde som opísal, ako môžu veci vyzerať, keď sa nič nezmení.“

„Podobný zámer má aj magazín O ľuďoch. Hľadáme príbehy, ktoré vedia ukázať, že veci sa dajú riešiť a má zmysel skúšať, čo život dá. Pretože podľa mňa nestačí len kritizovať a ukazovať prstom, rovnako ako nestačí nad všetkým mávnuť rukou a snažiť sa systém zničiť len preto, že má muchy,“ doplnil Hlubina.

Magazín zatiaľ funguje na Facebooku a web bude hotový o niekoľko dní. Fan page obsahuje prvé dva príbehy. Ďalšie príbehy práve nakrúcajú a píšu.

Prvý príbeh predstavil módnu návrhárku Janu Kuzmovú, ktorej špecialitou je ženská biznis móda. Druhý príbeh je o Ateliéri Papaver, ktorý sa rozhodol robiť kytice a vence inak.

Pozrite si oba príbehy:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu