Pečené čipsy Lay´s Oven Baked spustili svoju prvú mediálnu kampaň

Spoločnosť PepsiCo odštartovala marketingovú podporu svojich pečených čipsov značky Lay´s Oven Baked. Novinku uviedla spoločnosť na slovenský trh v reakcii na rastúci dôraz na zdravý životný štýl. Hlavným komunikačným odkazom je „Skvelá chuť, o 50 % menej tuku.“ Kampaň bude popri televízii viditeľná tiež v online prostredí a instore.

Spoločnosť PepsiCo, do ktorej portfólia patrí značka čipsov Lay’s, predstavila pečené čipsy svojim zákazníkom na Slovensku minulú jeseň. Produktovou inovácií reagovala na stále silnejúci trend dopytu po výrobkoch s nižším obsahom cukru alebo, ako v prípade pečených čipsov Lay’s Oven Baked, so zníženým obsahom tuku.

„V premiérovej kampani predstavujeme nové pečené čipsy Lay´s Oven Baked ako ideálny variant čipsov pre ľudí, ktorí hľadajú zachovaný chuťový profil s nižším obsahom tuku. Chceme tím posilňovať, ako vnímanie značky Lay´s, tak i začať budovať pevnú pozíciu novej kategórie čipsov na trhu,“ uviedla Hana Plešmídová, brand manažérka kategórie snakov spoločnosti PepsiCo.

Kampaň mieri na rozrastajúcu sa skupinu zákazníkov, ktorí berú ohľad na zdravší životný štýl, no zároveň sa nechcú vzdať svojich obľúbených pochutín.

TV spot bude viditeľný na televíznych kanáloch – Joj Plus, Wau. V rámci sociálnych sietí je značka aktívna najmä na svojom lokálnom facebookovom profile a Instagrame.

V rámci kampane je realizovaná i digitálna aktivácia, ktorá bude mať okrem sociálnych kanálov presah i do online prostredia. Špeciálna aktivácia sa uskutoční i v mieste predaja, ktorej súčasťou budú ochutnávky produktov, POP materiály a špeciálne vystavenie.

V slovenských obchodoch majú pečené čipsy Lay’s Oven Baked zastúpenie vo variante s príchuťou jogurtu a byliniek, druhé sú solené. Obe príchute sú dostupné v balení s hmotnosťou 65 g.

Vizitka kampane:
Timing: 2-3/2018
Mediálne nasadenie: TV, online, sociálne siete, PR, Instore, sampling.
Digitálna agentúra: 2Fresh
Produkčná agentúra: Mark BBDO

Vizuál kampane:

zdroj: Botticelli

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu