foto: PepsiCo

Spoločnosť PepsiCo predstaví na slovenskom trhu novú limonádu s citrónovou príchuťou Lemon Lemon. Firma reaguje na najnovšie trendy v nápojovom segmente, ktoré sú charakteristické znižovaním obsahu kalórií a autentickou chuťou.

Limonáda so šesťpercentným obsahom ovocnej zložky je sladená cukrom a stéviou. Novinka bude mať podporu mimo iného i formou OOH pomocou špeciálnych reštauračných záhrad.

vizuál reklamy (zdroj: PepsiCo)

„Nová limonáda je ďalším príkladom postupných zmien nášho nápojového portfólia smerom k zdravším a chuťovo plnohodnotnejším produktom,“ uviedol Michal Šlechta, manažér značiek sýtených nápojov z portfólia PepsiCo.

Vzhľadom k svojmu prémiovému charakteru bude limonáda Lemon Lemon zatiaľ dostupná iba v horeca segmente.

Spoločnosť ale do budúcna nevylučuje jej uvedenie i do obchodov. Autentickú chuť limonáde dodáva 6 % ovocnej zložky. Nízky obsah kalórií je docielený použitím cukru a stévie (70 kcal).

S nápojom má spoločnosť zámer vybudovať do budúcna novú kategóriu sýtených limonád „budúcej generácie“. „Lemon Lemon je perlou v našom nápojovom portfóliu. Preto s ním budeme pracovať predovšetkým v on-trade segmente, aby sme vybudovali čo najlepšie povedomie o benefitoch našej limonády,“ doplnil Michal Šlechta s tím, že unikátnosť produktu si vyžiada i obmedzenú distribúciu.

Firma preto pripravuje na leto pre vybraných B2B zákazníkov program špeciálnych reštauračných záhrad. Lemon Lemon záhradky budú niesť atribúty produktu a zároveň poslúžia ako forma vonkajšej reklamy:

zdroj: PepsiCo
zdroj: PepsiCo

 

zdroj: PepsiCo

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu