zdroj: Aktuality.sk

„Igor Matovič napísal za vyše desať rokov v politike nesporne zaujímavý príbeh. Aké boli jeho začiatky, čo rozhodlo o jeho angažmáne v politike a prečo sa nedokázal vymaniť z role opozičného krikľúňa a provokatéra, sa dozviete v knihe Petra Bárdyho Obyčajný Matovič. Homo vulgaris,“ uviedlo o novej knihe vydavateľstvo Ringier Axel Springer SK.

Súčasťou knižnej novinky sú aj ikonické fotografie. „Mozaiku komplikovanej osobnosti politického lídra i samotnej doby dopĺňajú komentáre/analýzy troch skúsených politických komentátorov Arpáda Soltésza, Daga Daniša a Petra Tkačenka,“ uviedlo vydavateľstvo.

Kniha je dostupná v e-shope a pre predplatiteľov Aktuality PLUS. Výťažok z jej predaja pôjde na podporu nezávislej žurnalistiky.

Peter Bárdy je novinár s dlhoročnými skúsenosťami z printových médií a online médií. Jeho špecializáciou sú politické a ekonomické témy súvisiace s Európskou úniou a jej členskými štátmi.

Počiatky jeho novinárskej kariéry siahajú do redakcie Žilinského večerníka, kde pôsobil od roku 1997 až do roku 2001, potom bol novinárom v denníku Nový Čas, v rockoch 2002 až 2004.

V rokoch 2004 až 2005 pôsobil, ako reportér magazínu LIVE! a od roku 2008 až do súčasnosti pôsobí vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia.

Najprv ako šéfredaktor portálov skupiny Azet.sk – Aktuality.sk, Sport.sk, Diva.sk, Najmama.sk, Cestovanie.sk, Badman.sk a od roku 2016, i ako šéfredaktor vydavateľstva.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu