Od februára sa novým riaditeľom odboru komunikácie a stratégie značiek Tatra banky stal Peter Mažerik. Nahradil Miladu Halovú, ktorá odišla na materskú dovolenku, ale i naďalej bude zodpovedná za programovú a komunikačnú stratégiu Nadácie Tatra banky a ideové smerovanie Ceny Nadácie Tatra banky za umenie.

„Som šťastná, že Peťo Mažerik prijal výzvu viesť tieto dve odlišné a unikátne značky. Obaja sme mali tú vzácnu príležitosť pracovať v tíme s našimi členmi predstavenstva na tvorbe a formovaní stratégie banky, preto téma multibrandu mu je veľmi blízka. Má dlhoročné skúsenosti s prácou na oboch značkách, dôverne pozná ich esenciu a odlišnosti a jeho analytický background má veľký potenciál posunúť ich novým smerom. Bude mať pri sebe výnimočný tím ľudí a ja budem z diaľky s hrdosťou sledovať, ako sa im darí,“ povedala Milada Halová.

Peter Mažerik, Tatra banka
Peter Mažerik (zdroj foto: Tatra banka)

Peter Mažerik nastúpil v Tatra banke už v roku 2006 na pozíciu marketingového analytika a zodpovedal za prieskumy trhu a od roku 2009 až doteraz pracoval ako Research & Development manager a bol zodpovedný za vedenie tímu a participoval na tvorbe a formovaní stratégie banky a riadil portfólio inovácií Tatra banky. Od februára 2016 je novým riaditeľom odboru komunikácie a stratégie značiek Tatra banka a Raiffeisen banka. Zastreší internú a externú komunikáciu, online stratégiu, brand management, média a public relations, sponzoring a eventy.

„K obidvom značkám mám veľmi blízko, s Miladkou Halovou a jej ľuďmi veľmi úzko spolupracujem už desať rokov. Chcem sa poďakovať za prejavenú dôveru a musím zdôrazniť, že je pre mňa cťou prevziať zodpovednosť za naše dve značky. Každá je v inom štádiu vývoja, majú rozdielny targeting, pozicioning aj ciele. Jedno však majú spoločné – šikovných a kompetentných ľudí, ktorí stoja za nimi. Práve v tom vnímam unikátnosť pozície, ktorú preberám. Mojim hlavným cieľom bude pokračovať v rozbehnutom vlaku a spolu s celým tímom napredovať v napĺňaní stratégie banky,“ povedal Peter Mažerik.

Peter Mažerik je absolventom Podnikovohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave so sídlom v Košiciach a Vlerick Business School v Belgicku – odbor marketing management.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu