foto: Ringier Axel Springer Slovakia

Porubský prebral 26. júna agendu po Martinovi Pastierovičovi, ktorý bol len dočasne poverený vedením oddelenia komunikácie. Martin Pastierovič bude vo vydavateľstve naďalej pôsobiť na pozícii Publishing Director Magazines (vydavateľa pre magazínové tituly).

„Vítam Petra Porubského v našom tíme. RAS SK je dlhodobým lídrom digitálneho obsahu a zároveň vydáva najčítanejší denník na Slovensku. Preto vieme aký význam má komunikácia. Verím, že nám Peter pomôže nielen pri komunikovaní súčasných aktivít, ale aj nových projektov, ktoré v blízkej budúcnosti predstavíme, “ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Peter Porubský (foto: Ringier Axel Springer Slovakia)

„Peter Porubský prichádza z agentúrneho prostredia. Pred nástupom do RAS SK pôsobil niekoľko rokov ako PR konzultant v agentúrach ReputationN a Neuropea. Okrem toho má skúsenosti aj z novinárskeho prostredia a marketingu,“ uviedlo vydavateľstvo.

„Po rokoch strávených v agentúrach je tu výzva pracovať pre najväčší multimediálny dom na Slovensku. Mediálna brandža sa veľmi rýchlo mení a prináša nové možnosti. Aj preto som sa rozhodol ponuku prijať. Chcem pomôcť spoločnosti rásť, ako aj posilniť jej značku na Slovensku,“ povedal Peter Porubský, Senior PR Manager vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu