zdroj: Slovak Telekom

Kým v globálnej kampani so sloganom „Európske spojenie bez hraníc“ vystupuje s roztiahnutými rukami v tvare písmena T operný spevák Andrea Bocelli, v slovenskej lokalizovanej kampani ho od 8. augusta doplnil i Peter Sagan.

Vizuál cyklistického majstra sveta v dúhovom drese s roztiahnutými rukami a kyticou je nasadený v rámci OOH kampane na celkovo siedmych big walls v Bratislave, Košiciach, Nitre a v Trenčíne.

Kampaň je prepojená s medzinárodným posolstvom  „Spájame ľudí v Európe“ o lokálny message, ktorý znie „Pocíťte spojenie s najlepšou sieťou v celej Európe“.

foto: Slovak Telekom
vizuál globálnej kampane „Spájame ľudí v Európe“ s Andrea Bocellim (foto: Slovak Telekom)
Peter Sagan nahradil speváka Andrea Bocelli na Slovensku v globálnej kampani Telekomu - vizuál Žilina
vizuál kampane s Petrom Saganom v Žiline (zdroj: Slovak Telekom)

Globálnu kampaň z dielne nemeckej agentúry Serviceplan, ktorá odštartovala 1. augusta v televízii a online prostredí so spevákom Andrea Bocellim, doplnil Peter Sagan od 8. augusta v lokálnej kampani z dielne reklamnej agentúry MUW Saatchi & Saatchi.

„Hudba je veľkou súčasťou môjho života, keď nesedím na bicykli, tak veľa cestujem a vtedy je hudba skvelým spoločníkom. Pri hudbe relaxujem, ale dokáže ma aj motivovať, napríklad ráno keď sa potrebujem rýchlo rozhýbať alebo počas cvičenia. Počúvam väčšinou to, na čo mám náladu, keď potrebujem zrelaxovať, tak niečo pohodové, keď potrebujem naštartovať deň, tak zase niečo motivačné. Nie som najväčší fanúšik vážnej hudby, ale priznám sa, že jediný, ku komu mám naozaj blízko, je práve Andrea Bocelli. Dokonca, jeho pieseň Por Ti Volare bola súčasťou môjho najvýznamnejšieho dňa – mojej minuloročnej svadby,“ povedal Peter Sagan na margo svojho vzťahu k vážnej hudbe.

Prečítajte si aj > Globálna kampaň Telekomu s Andrea Bocellim pokračuje aj na Slovensku 

Peter Sagan nahradil speváka Andrea Bocelli na Slovensku v globálnej kampani Telekomu - vizuál Istropolis, Bratislava
vizuál kampane s Petrom Saganom v Bratislave (zdroj: Slovak Telekom)
Peter Sagan nahradil speváka Andrea Bocelli na Slovensku v globálnej kampani Telekomu - vizuál na Tesco Košice
vizuál kampane s Petrom Saganom na Tesco Košice (zdroj: Slovak Telekom)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu