Po čínsko-francúzskej automobilke Peugeot Citroën, a slovenskej firme Fytosal European Corporation vyrábajúcej bio produkty značky Sunroot sa stal aj slovensko-nemecký Telekom partnerom  najlepšieho slovenského cyklistu Petra Sagana. Pre jeho fanúšikov pripravili špeciálny web www.s4gan.sk, vďaka ktorému sa k obľúbenému športovcovi budú môcť dostať bližšie a dokonca sa s ním aj stretnúť.

Peter Sagan sa stal tvárou ďalšej značky

Peter Sagan vyzýva svojich fanúšikov, aby sa stali členmi jeho „virtuálneho“ tímu S4GAN. Na spoluprácu sa už veľmi teší: „Pre svoj tím, teda všetkých, čo sa v ňom rozhodnú byť, mám pripravených niekoľko výziev. Nebudú ľahké, pretože ani ja som si v živote nedával nízke ciele. Za ich splnenie ale na všetkých čaká odmena, ktorá bude stáť za to. Rýchlosť mám v génoch a to isté platí aj o 4G od Telekomu. Verím, že všetci si užijeme kopec zábavy a bude to poriadna jazda!,“ povedal Peter Sagan.

 

„Petra Sagana sme sa rozhodli podporiť, pretože sme hrdí na výkony, ktorými Slovensko reprezentuje po celom svete. Navyše máme veľa spoločného, a nie je to len líderstvo a chuť víťaziť – zatiaľ čo Peter  je jedným z najrýchlejších cyklistov sveta, Telekom má najrýchlejšiu mobilnú 4G sieť s najväčším pokrytím na Slovensku. Spolu s ním chceme všetkým priblížiť  výhody najmodernejšej technológie, ktorá umožňuje využívať mobilný internet na oveľa vyššej úrovni ako kedykoľvek predtým, “ povedal Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Telekomu.

Spolupráca Telekomu a Petra Sagana potrvá do konca roka 2015.

Členmi tímu S4GAN sa môže stať každý, kto má rád rýchlosť a nechýba mu chuť prijímať výzvy. Prihlásiť sa doň je možné na stránke www.s4gan.sk. Potom už stačí len sledovať Petrove odkazy – ten prvý znie takto:

 

A tu si pozrite promo video s Petrom Saganom pre značku Sunroot:

 

Prvé využite Petra Sagana v marketingovej komunikácii (virálnom videu): Peter parkuje svoj bicykel na kapote auta značky Citroën. Neskôr sa objavil na Slovensku aj v klasických reklamných spotoch  Citroën v televízii:

 

ML

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu