Medzi diskutujúcimi bol „objaviteľ“ Petra Sagana a cyklistický tréner Peter Zanický (foto: Petit Press)

Aktuálne aktivity vydavateľstva Petit Press môžu pripomínať predvolebnú kampaň regionálneho politika, v skutočnosti ale vydavateľstvo posilňuje poznateľnosť značky regionálnej siete týždenníkov MY v regióne a spúšťa projekt s názvom MY s VAMI, ktorý je tiež súčasťou nového internetového projektu MYregiony.sk.

„Regionálne média vstupujú do aktívnej komunikácie s regiónmi, podnikateľmi, aktivistami a politikmi diskusnými podujatiami a ďalšími aktivitami. V mestách po celom Slovensku bude aktivity zastrešovať spoločným sloganom MY s VAMI vydavateľstvo Petit Press. Platforma MY S VAMI bude žiť intenzívnym životom v online prenosoch na portáloch vydavateľstva a na stránkach týždenníkov MY. Do diskusií sa počas online prenosov môžu zapájať aj čitatelia,“ predstavilo nový projekt vydavateľstvo.

„Našou ambíciou je spájať ľudí v regiónoch a podporovať témy, ktoré vplývajú na rozvoj a budúcnosť regiónov“ povedal Milan Mokráň, člen predstavenstva spoločnosti Petit Press a riaditeľ divízie regionálnych týždenníkov MY.

Prvá diskusia pod hlavičkou MY s VAMI sa uskutočnila v Žiline a diskutovali na nej odborníci o stave cyklistickej infraštruktúry. Medzi diskutujúcimi bol aj „objaviteľ“ Petra Sagana a cyklistický tréner Peter Zanický (na fotografii).

„Poslaním médií vždy bolo meniť svet a kde teda začať, ak nie v regióne? Pôjdeme malými krokmi a živými témami a verím, že vzbudíme nielen diskusiu, ale aj zodpovednosť poslancov a vytvoríme priestor pre podporu dobrých nápadov“, doplnil Milan Mokráň.

Noviny v sieti regionálnych týždenníkov MY, vychádzajú v priemernom náklade 130-tisíc kusov v rámci celej republiky. Z tohto pohľadu sú druhým najčítanejším týždenným periodikom Slovenska.

Čítanosť regionálnych webov siete MY dosiahla, podľa výskumu AIMmonitor, v mesiaci máj približne 700 tisíc unikátnych čitateľov.

Nová internetová stránka MYregiony.sk, spoločná pre všetky regionálne tituly siete MY,  bude denne informovať o najdôležitejších udalostiach zo slovenských obcí a miest.

Vydavateľstvo Petit Press okrem regionálnych titulov MY, vydáva aj denníky SME, Uj Szó a Korzár, regionálne týždenníky MY, týždenník Vasárnap v maďarskom jazyku, dvojtýždenník Profit a sieť bezplatných novín ECHO.

Prevádzkuje sieť webstránok združených pod doménami Sme.sk a Ujszo.com. Portál Sme.sk je dlhodobo najčítanejším spravodajským webom na Slovensku.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu