V čase vysielania Čo ja viem bola Jednotka trhovou jednotkou (v 12+ podiel na trhu 22,8 %, 364-tisíc divákov) a šou tak zaznamenala najvyšší výkon od svojho nasadenia do vysielania.

Svoje maximá zaznamenala v kategóriách podľa pohlavia a veku, vo všetkých ženských cieľových skupinách (najvyšší výkon v cieľovej skupine ženy 55+ – trhový podiel 31,6 %) a tiež vo všetkých sledovaných cieľových skupinách podľa vzdelania (najvyšší výkon v skupine diváci s vysokoškolským vzdelaním – podiel 28,4 %).

Piatkovej zábavnej šou Čo ja viem na Jednotke sa darí aj počas letnej sezónyNajvyšší trhový podiel vo všetkých sledovaných cieľových skupinách (až 31,8 %) zaznamenala aj podľa veľkosti bydliska.

Na Jednotke sa uplynulý piatok darilo aj dokumentárnemu cyklu Fetiše socializmu (v 12+ trhový podiel 11,6 %/187-tisíc divákov), ktorý dosiahol najvyšší výkon od svojho nasadenia do vysielania.

Maximá zaznamenal v kategóriách muži 55+ (trhový podiel 12,6 %), ženy 12-34 (13,5 %), ženy 55+ (15,9 %), podľa vzdelania (diváci so ZŠ a SŠ vzdelaním) a podľa veľkosti bydliska (diváci z dedín a najväčších miest).

Jednotka dosiahla nadpriemerné výkony aj v nedeľu, trhovou jednotkou bola počas vysielania diskusnej relácie O 5 minút 12 (v 12+ trhový podiel 25,3 % – druhý najvyšší výkon v sezóne) a publicistickej relácie Občan za dverami (v 12+ trhový podiel 22 % – najvyšší výkon v sezóne).

Diváci si nenechali tradične ujsť ani zápasy v Brazílii, nedeľný osemfinálový duel Holandska s Mexikom (Dvojka 17:50) dosiahol v cieľovej skupine 12+ sledovanosť 359-tisíc divákov a podiel na trhu 22,2 %, čím sa stal zatiaľ druhým najsledovanejším zápasom šampionátu 2014.

Zdroj: TASR, zdroj grafiky: RTVS, titulková fotokoláž hore: masmediálne.info

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu