foto: Pilsner Urquell

Najobľúbenejšie české pivo na Slovensku Pilsner Urquell prichádza s pokračovaním svojej kampane „To najlepšie z nás“, ktorá spája ideály každého z nás s tradíciou a históriou tohto zlatého moku.

Stelesnením vášne a odhodlania sa však tento raz stali priamo ľudia z radov pivovarníkov. Hlavným hrdinom jedného zo spotov je aj Slovák – tohtoročný víťaz prestížnej súťaže Pilsner Urquell Master Bartender Štefan Pillár.

Pilsner Urquell doteraz v rámci svojej novej imidžovej kampane To najlepšie z nás z dielne reklamnej agentúry Young & Rubicam zobrazoval hodnoty ako vášeň, vytrvalosť, zanietenosť pre remeslo či zhmotnenie dobrého na povolaniach ako hasič, fotografka či tréner.

V druhej vlne kampane už prišiel rad aj na pivovarníkov samotných. Tí sa pred viac ako 175 rokmi rozhodli, že chcú variť to najlepšie pivo a zo svojej cesty dodnes neustúpili.

Kreatívna druhej vlny kampane To najlepšie z nás pochádza z dielne českého Triadu. Začína vo štvrtok 27. septembra a bude nasadená na YouTube a sociálnych sieťach na Slovensku i v Českej republike do polovice októbra. V tomto čase bude tiež podporená rozpracovanými príbehmi a videami na portáli sme.sk a tiež televíznymi spotmi.

Pilsner Urquell sa stále varí podľa pôvodnej receptúry a z tých najlepších surovín. Jedinečnú chuť plzenského ležiaka si pritom môžu milovníci zlatého moku vychutnať vo viac než 50 krajinách sveta. „Vo svojich radoch máme množstvo zástupcov, ktorí stelesňujú to najlepšie z nás. Sú nimi Majstri Bartenderi, sládkovia či debnári, ktorí zo seba dávajú to najlepšie, aby si spotrebitelia všade po svete mohli vychutnať pivo Pilsner Urquell vždy čerstvé a perfektne načapované,“ uviedol Martin Troup, marketingový manažér.

Hlavnými hrdinami kampane slávneho českého ležiaku sa tak stali tohtoročný slovenský víťaz súťaže Pilsner Urquell Master Bartender Štefan Pillár, sládok výroby Jiří Fusek a medzinárodný Master Bartender Veronika Mikésková –trénerka zahraničných výčapníkov. Značka bude na sociálnych sieťach predstavovať aj ďalších šiestich hrdinov, ktorí do svojej práce dávajú zo seba vždy to najlepšie.

Diváci pri príbehu Mastra Bartendera (majstra výčapníka) pochopia, že perfektné pivo sa do suchého skla jednoducho načapovať nedá. Preto majú výčapníci celý deň ruky namočené vo vode. Zimomriavky naskakujú aj počas prechádzky v katakombách medzi dubovými sudmi.

Aj napriek tomu, že v pivovare sú moderné tanky, sládok si z nich stále čapuje zlatý mok. Prečo? „Nemôžeme inak. Bez toho by sme si nemohli byť istí, že naše pivo chutí stále rovnako,“ odpovedá.

Vizitka kampane:

Reklamná agentúra: Triad
Réžia: Matěj Šámal
Kamera: Juraj Chlpík
Strih: Petr Mrkouš
Hudba: Michal Pajdiak
Produkcia: Armáda Films
Chief Creative Officer: Matouš Fridrich
Creative Director: Michal Pivarči
Art Director: Marek Farkaš
Copywriter: Michal Pivarči
Account Director: Magdaléna Křížová, Matej Paluš

Tretí spot je zasa odrazom energie jeho hlavnej hrdinky Veroniky Mikéskovej, ktorá je stále na cestách. Aj vďaka nej sa pivo Pilsner Urquell čapuje všade vo svete s perfektnou penou tak, aby jeho milovníci prežili ten najlepší pivný zážitok.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu