Všetkých milovníkov filmu pozývame na 11. ročník Pezinského Amatérskeho Filmového Festivalu známeho pod skratkou PAFF. Bude sa konať vo veľkej sále v Kultúrnom Centre v Pezinku a to v piatok a v sobotu 20 a 21. marca.

Pišta Vandal, Peter Konečný a PAFF - Pezinský Amatérsky Filmový Festival - titulka

Amatérsky film nie je nutne to isté, čo film zlý. V našom ponímaní to sú nízkorozpočtové, nezávislé alebo študentské filmy, ktoré ale dokážu divákov zaujať svojím vtipom a originalitou. Na festivale PAFF premietnu výber nielen domácej pezinskej tvorby, ale aj filmov zo širšieho okolia, vrátane filmov zahraničných. Počas dvoch dní sa vystriedajú viaceré žánre, od filmov animovaných, filmov s nadsázkou humoru, až po filmy experimentálne a taktiež rôznych formátov, od filmov celovečerných, krátkometrážnych až po filmy 5 sekundové.

 

Pišta Vandal, Peter Konečný a PAFF - Pezinský Amatérsky Filmový FestivalPo minuloročnom úspechu sa bude PAFF opäť konať dva dni, od piatka do soboty 20-21. marca 2015. Veľkou novinkou je presun do veľkej kinosály, čo určite umocní zážitok z filmov a hlavne prinesie väčší komfort pre návštevníkov. Buffet, stánky, výstavy a Tuli zóna bude tento rok vo veľkej hale na prízemí KC Pezinok.

V piatok začne program o 18:00 a prinesie najprv pásmo filmov a večer uzavrie koncert pesničkárky Katarzie. V sobotu začne program od 15:30 klasickým filmovým maratónom, prešpikovaným viacerými hosťami.

Po úspešnej minuloročnej premiére dostane Peter Konečný z KINEMA.sk priestor aj tento rok a opäť predstaví film z trochu inej perspektívy. Jeho prednáška bude na tému Najväčšie filmové chyby. Na poste moderátora celej akcie sa predstaví čoraz známejší Pišta Vandal, hudobník ale aj moderátor zábavnej talkshow Obludárium.

P.S: Vstupné je dobrovoľné

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu