repre foto: Juraj "Šoko" Tabaček/Instagram

Už od 9. apríla si môžu, každý štvrtok, užiť všetci virtuálnu narodeninovú oslavu so značkou Šariš, ktorú hostia Juraj „Šoko“ Tabaček a Marián Čekovský. Značka Šariš prichádza s novou iniciatívou, ktorej cieľom je spájať ľudí po celom Slovensku aj v tomto komplikovanom období.

Vďaka nej o svoje oslavy nepríde nikto, kto bude mať počas apríla narodeniny. Bude si ich môcť užiť aspoň symbolicky na sociálnych sieťach a virtuálne ich osláviť spolu so svojou rodinou a priateľmi.

Keďže narodeniny by nemal nikto oslavovať sám, značka Šariš a jej dlhoroční ambasádori komik Juraj Šoko Tabaček a hudobník Marián Čekovský pripravili pre aprílových oslávencov špeciálne narodeninové prekvapenie.

Tým bude veľká hromadná narodeninová párty na sociálnych sieťach pre všetkých oslávencov. V dnešnom svete nám online trendy umožňujú spájať sa spolu jednoducho, kedykoľvek a kdekoľvek.

„Sociálne siete dnes využívame už naozaj skoro všetci. Ich veľkým plus je, že dokážu ľudí spájať presne tak, ako to robí pivo Šariš. Tak prečo si takto neužiť aj skvelú narodeninovú oslavu?“ povedal herec a komik Juraj Šoko Tabaček.

Počas apríla si mohli všetci narodeninoví oslávenci každý štvrtok od 18:00 hod. pripiť a vychutnať si špeciálne narodeninové živé vystúpenia s iskrou instagramových profiloch oboch ambasádorov.

Prvá oslava začala už 9. apríla o zábavu sa postaral Šoko, ktorý si pripravil stand-up a hudobným vystúpením zasa oslávencov o týždeň potešil Čeky.

Živé vysielanie bolo tiež pripravené pre všetkých, ktorí by si chceli aspoň na chvíľu vydýchnuť, spríjemniť si večer alebo si užiť oslavu so svojimi blízkymi. A aby sa všetci oslávenci cítili naozaj výnimočne, nechýbalo ani spoločné štrngnutie a sfúknutie narodeninových sviečok.

Vo štvrtok 14. apríla bola navyše vo Fun rádiu osobne gratulovať aj moderátorská dvojica Junior a Marcel. Počas Rannej šou niektorým z nich zatelefonujú a zablahoželajú im k sviatku. Dôležité bude, aby oslávencov nominoval vždy niekto z priateľov alebo rodiny. Oslávenec okrem gratulácie získa aj malú pozornosť od Šariša pre spríjemnenie svojho veľkého dňa.

Posledný narodeninový happening na váš čaká vo štvrtok 23. a 30. apríla!

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu