Od 1. júna si môžu diváci v Čechách pozerať relácie z portálu Playtvak.cz aj v digitálnej televízii O2. Tá má v ponuke už 120 kanálov a je dostupná pre viac ako 200 tisíc domácností.

Portál Playtvak.cz spustilo v júni 2015 vydavateľstvo Mafra a o takmer rok sa stáva aj súčasťou digitálnej predplatenej platformy O2 televízie.

„O2 TV má ambíciu byť miestom, kde je k dispozícii všetok zaujímavý obsah, nielen ten televízny. Cesta, ktorou sme sa vydali, funguje. Úspešné internetové projekty sa presúvajú na veľkú obrazovku v pohodlí obývačky a nachádzajú si úplne nových zákazníkov, “ povedal riaditeľ O2 TV David Duroň.

„Obsah kanála Playtvak.cz bude na O2 TV dostupný od chvíle jeho zverejnenia on-line, a to až 90 dní. Jednotlivé videá tu budú zoradené podľa obvyklých parametrov typu žáner, obľúbenosť či počet prehratí, “ povedal Vladimír Mužík, nový riaditeľ video-obsahu mediálnej skupiny MAFRA Vladimír Mužík.

Vladimír Mužík
Vladimír Mužík (foto: Mafra)

Vladimír Mužík sa stal v Čechách novým riaditeľom video-obsahu vydavateľstva Mafra, no naďalej zastáva i pozíciu výkonného riaditeľa vydavateľstva Mafra na Slovensku.

„Mojou úlohou bude nájsť synergiu medzi video obsahom iDnesu, Óčka a Playtváku, reštrukturalizovať celý ten proces obsahu a zdrojov. Sú v podstate tri televízie – iDnes TV, ktorá natáča videá, potom je Playtvak a TV Óčko – dve internetové a jedna skutočná televízia. Zhrnul by som to ako riadenie obsahu a zdrojov. To znamená, aby si tie jednotlivé televízie medzi sebou vychádzali v ústrety, rozprávali sa o rovnakých, či iných problémoch, rôznych radostiach či starostiach a ako by ich spolu zdieľali,“ povedal pre Masmediálne.info Vladimír Mužík.

Prečítajte si celý rozhovor > Vladimír Mužík: V každej oblasti médií máte radosti aj starosti

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu